Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is idegesítő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is idegesítő?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem idegesítő és bosszantó amikor az állítólagos legjobb barátnőtök előbbre helyezi a kapcsolatát,mint titeket? Akart velem találkozni, de a barátját is hozta volna, ahányszor rámír csak a barátjáról beszél és iszonyatosan idegesít. Persze majd ha elkezdődik az iskola akkor máris kellene neki a barátságom, de ez a hajó elúszott számára. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2019. aug. 11. 07:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el, a legtöbben normálisan tudnánk kezelni.
2019. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöknek meg kell tanulnia a helyén kezelni a dolgokat. Neked meg kell értened, hogy fontos számára a kapcsolata. A barátnődnek pedig azt, hogy szükséges kettesben is időt töltenetek azért, hogy ápoljátok a baráti kapcsolatotokat. Ezen minden tizenéves átesik, és tanul belőle.
2019. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#12 Na végre egy értelmes válasz.
2019. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szent Ember, hidd el ha nagyon akarnám lehetne nekem is barátom"

Ja,csak ez nem akarattól függ,de elhiszem.

2019. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, de a korosztályodban jellemzö kis tini lány szerelmes, többségük onnantól kezdve csak a pasijának él, a barátságok nagyon háttérbe szorulnak, még az a jobbik eset hogy egyáltalán hajlandó talizni.
2019. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
#1 Ugyan, te látsz rajta kívül bárkit a legjobb barátnője életében. A szarkazmust félretéve egy egoista p*csa vagy, és mindenki számára, a tiedre legfőképp, jó lenne, ha visszavennél, és az emberekre nem úgy tekintenél, mint a csicskáidra, akiknek az életében csak te vagy.
2019. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
miért vagyok én a sz*r, amikor állítólagosan legjobb barátnők voltunk, erre a barátság szikrája teljesen elaludt? szerintem abszolút nem az én hibám hogy nem akarok gyertyatartó lenni és elviselni azt ahogy mellettem nyalják egymást? szerintem az ő kapcsolatuk és rájuk tartozik. de a barátnőmnek úgy gondolom szem előtt kéne tartsa azt is, hogy ki lesz mellette akkor, amikor a barátja nincs ott. nekem is nehézségeim vannak, és nem tudom vele megosztani, ez később vele is így lesz amikor kilép a kapcsolatából. ne csak akkor legyen rám szüksége amikor sz@rban van. erről ennyit. nyugodtan egoista pics*zzatok le, a helyzetemben ti sem így látnátok a dolgokat.
2019. aug. 11. 18:50
 18/18 anonim ***** válasza:
27%

Véleményeket vársz vagy bólogatást?

Egy barátnő nem így viselkedik, ahogy te. Akkor meg mindegy, hogy egy idegen lány (max. ismerős) mit csinál a barátjával.

2019. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!