Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz hogyha jóval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz hogyha jóval idősebb csajok mennek rá egy 17 éves fiúra?

Figyelt kérdés
Gyakran elő fordúl az , hogy el megyek bulizni valahova. És 20 év feletti csajok akarnak velem ki kezdeni, akiknek nagy részük nem is néz ki jól! Mégis miért velem tőrténik ez. Biztos vannak olyanok akik őrülnének ennek. De velem már vagy 8x legalább megesett ez amiből max 2 alkalommal akart olyan lány valamit aki már egy közepesen tetszet is és már kezd iritálni , hogy nem a saját korosztályom akar ilyenkor tőlem valamit (14-17 max 18). Persze már sokszor megesett az is. Csak azt nem értem , hogy minek akarnak kikezdeni egy 17 évessel 20 év felett?! Ez most kb ugyanaz mintha én az utcán meglátnék egy 12 éves csajt. És leszólítanám és bokólgatnék neki. El sem tudnám képzelni. Ami még gázabb sajnos olyan is elő fordult már , hogy szószerint öreg nő akart rám jönni! Ami olyan ideget hozott ki belőlem ,hogy legszivesebben balhéztam volna. De inkább ki mentem és egymásután el szívtam 3 szál piros davidoffot , hogy lenyugodjak.Nem vagyok egy vékony srác de még nagy darab sem, de van a hasamon is egy kis zsír, és izmos vagyok. Csak nem tudom nem e testalkatfüggő mert általába 14-15 éves lányoknak sajna csak a véknyabb jön be. Illetve mondtak már rám olyat , egy lány is 19 évesen , hogy ő ki néz 20 évesnek! De mondtám már azt is , hogy ne agodjak e miatt, nem nézek ki idősebbnek a koromnál. Még ha ki is nézek 19-20-nak ez akkor sem fair.

2019. máj. 9. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Te neked valami komoly bajod van...

Semmi baj nincs vele és nem is gáz ez. 17 éves egy 20+ al jár az még tök normális és nem krvára nem ugyan az mintha 12 évessel jönnél össze. Mivel az már bűncselekmény mert kiskorú 14 év alatt!!!

Amúgy meg az ő dolguk mit szólsz bele vagy ítéled el?! Vagy bánt hogy ők megtalálták a szerelmet te meg nem? Irigykedsz látom.

2019. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem én is meg akarnám találni a szerelmet.Csak nem 20-on évesekkel és ez ne , hogy már baj legyen , hogy nem bukok arra a korosztályra, le is írtam akinek bejönnek a 20-on éves csajok. Akkor azt nem nézem le , viszont azt már igen , hogy te ezért belém kötsz meg bántani próbálsz! Nem itélem el ezt csak idegesít. Ha meg el ítélek valamit az az én dolgom. Szerintem te komolytalanabb dolgokat is elitélsz. Na meg itt ahogy láttam vannak ördögbe bújt angyalok is. Akik ide jönnek , és azt álítják , hogy pl csak a belső számít. Ha meg olyan helyzetbe kerűlnek akkor le lepleződndk és ki derűl , hogy 100%-ban csak a kűlsőre mennek, és ez a szánalmas. Gondolom aki magára ismert meg akar majd tőrni engem :D!
2019. máj. 9. 18:50
 3/13 anonim válasza:

Én megértelek, de szerintem csak örülj, hogy sokmindenkinek tetszel. Ha nem jön be akkor nem kell vele foglalkozni. Ez ellen nem tudsz semmit tenni.

Az meg nem egészen igaz, hogy a fiatal lányok a vékony srácokat szeretik. Szerintem jópár lánynak a se nem vékony se nem duci srác jön be. Szerintem jobb ránézni egy olyan srácra akin látszik, hogy szereti az anyukája főztjét, és van rajta egy ki izom is. ( Tudom, hogy nem tehet róla aki vékony és az sem néhány esetben, aki nagydarab. Én ezzel senkit nem akarok megbántani.)

Szóval ez nem alaktól függ.

2019. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Porkardfogútigris válasza:

Ne idegenkedj én 14 alattinak nézek ki. Valahogy én is így vagyok vele. Csak nehezen kopnak

És ez nem alkat kérdése csak biztosan ez a fétisük vagy nem tudom. Csak erre tudok gondolni majd jön a maga idejével az igazi

Ha meg nem majd jön a Tinder😂😂

Kitartást ha beszélni akarsz valakivel ezzel kapcsolatban írj nyugodtan priváltba

2019. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg idősebbnek néznek a korodnál. Azt javaslom, hogy inkább vedd bóknak, hogy ennyi lánynak tetszel, próbáld meg ezeket az eseteket lazán kezelni és ha valaki nem jön be, kedvesen utasítsd vissza és hagyd ott. Egy buliban ezt senki nem fogja a szívére venni.

16/L

2019. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

13:42 vagyok

Még annyit tennék hozzá mint az előző válaszolók, hogy védd bóknak.

Engem a koromnál fiatalabbnak néznek 16 éves vagyok, már lássam betöltöm a 17 -et. A ma világban a 16- 17 évesek 20-22 évesnek akarnak kinézni és ehez már annyira hozzászoktak ,hogy akik nem sminkelik magukat azok meg 12-14 évesnek néznek ki.

Szóval tényleg vedd bóknak:) És örülj neki, hogy fiú vagy

2019. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát sry de én ezeknek a 20+ éves csajoknak nem tudok örűlni, hogy tudhatnék esetleg fiatalabbnak kinézni , amikor még az sem segített , hogy közvetlen a bulik előtt borotválkoztam meg?!
2019. máj. 12. 16:49
 8/13 A kérdező kommentje:
Esetleg egy 20+-os csajnak aki jól is néz ki tényleg max az el mehet. De abba a korosztályba ritka az olyan csaj!
2019. máj. 12. 16:52
 9/13 A kérdező kommentje:
Meg ugye annyira nem is érdekel az.
2019. máj. 12. 16:53
 10/13 A kérdező kommentje:
Halottam olyan “hülyeséget” ,hogy a soványabb emberek fiatalabbnak néznek ki ilyen idősen 179 cm vagyok 80-81 kg ha leszálkásítanék már csak nyári forma miatt is 63 kg-re?!
2019. máj. 12. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!