Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok meg vagytok elégedve a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok meg vagytok elégedve a külsőtökkel, ha igen mivel a legjobban? Ha nem akkor min változtatnátok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2019. aug. 12. 18:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Hát én eléggé a kliséknek mehfelelöen 16 évesen nem vagyok vele megelégedve és elég sok mindenen változtatnék pl mell haj bör
2019. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

17L

Egyedül az orromon változtatnék, ezen kívül az arcommal és a testemmel elégedett vagyok:)

És nem tudnék egy konkrét dolgot megnevezni magamon amit a legjobban szeretek

2019. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Én mindenen változtatnék, de az arcomat utálom a legjobban.
2019. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Nekem semmi problémám magammal, az alakomat és a szememet kifejezetten szeretem, bár az előbbiért dolgozok is rendesen. Ha lehetne, a lábfejemet változtatnám meg, azt utálom. Tudom, apróságnak tűnik, de engem frusztrál, hogy csúnya :(
2019. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Én nem vagyok magammal megelégedve. Főleg nem a magaságommal és az orrommal. Viszont a szememet illetve a hajamat szeretem.:)

16/L

2019. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem.

A mellemen, az orromon, a szájamon és a fejformámon.

17/l

2019. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Amin változtatnék: orr( túl nagy), száj( vékony és szar formsja van), áll (túl nagy), homlok( tűl nagy), szemöldök( nincs semmilyen formája szó szerint), fülek (elálnak), szemek formái és szine( túl oválisak és sötétbarnák amit utálok),hajvonal(konkrétan nincs), hajszín (fosbarna), haj állaga( vékony, töredezik és hamar zsírosodik), mell( kicsik és lógós formájuk van wtf),fenék (nincs), derék,csípő,(kocka tesformám van konkrétan) gerinc( mert gerincferdülésem van), comb (fapiszka vagyok, még ha kövér lenném se érne össze a két combom),lábfej(39-es lábméret-_-), kezek(olyanok mint egy 10 évesé) és a súlyom(nem tudok hízni)

Amin nem változtatnék: fogak, mivel nemrég volt fogszabályzóm és azóta egyenesek; hasam, mivel olyan sovány vagyok h az szinte mindig lapos

2019. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Az orromon változtatnék, mivel túl nagy, kicsit hosszú is meg széles is, a lehető legpocsékabb kombináció. A hajam színét szeretem, viszont nagyon vékonyszálú és könnyen szálkásodik, illetve zsírosodik, ezt utálom benne. 166cm-hez vagyok 60kg, ami tudom nem olyan sok, de én kb. 50kg-val érezném magam a legjobban a bőrömben, de sajnos lusta vagyok tenni érte. Egyébként a szemem az egyetlen olyan testrészem, amit igazán szeretek. 18/L
2019. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Az arcomon annyit változtatnék hogy eltűntetném a sötét táskákat a szemem alól, és talán picit alakítanák a fejformámon.


A testemen az zavar hogy rosszul oszlik el a felesleg és valahogy rövid a törzsem. Picit vékonyabb alkatot szeretnék.


19L

2019. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

Én a szememet meg a fejemet szeretem.

A hajamat hosszabbra szeretném és dúsabbra, a mellemet kisebbnek a kislábujjamon a körmöm szarul nő, magasabb szeretnék lenni, nagyobb lábfejet szeretnék, és le kéne fogyni, valamint a sebhelyeimet eltüntetni.

2019. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!