Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok meg vagytok elégedve a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok meg vagytok elégedve a külsőtökkel, ha igen mivel a legjobban? Ha nem akkor min változtatnátok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2019. aug. 12. 18:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Egyik nap megvagyok elégedve magammal és nagyon jó csajnak tartom magam, másnap mindent utálok a testemen.

De kinek kamuzok? Ez képes egy napon belül többször is változni.

2019. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

Én annyit hallgattam, hogy csúnya vagyok, hogy már totál immunis lettem rá és nevetni is tudok magamon, meg selfshamelek rendesen. Reálisan látom, hogy pl a combomra felcsúszott most némi túlsúly, de ezen nem rinyálok, hanem elkezdtem tudatosan dolgozni rajta. A legjobban a szememet és a hajamat szeretem, de pl a melleimmel is eléggé meg vagyok elégedve.


19/L

2019. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én meg vagyok elégedve kb teljesen, de azért néha nekem is vannak rossz napjaim.


Amiket szeretek: test - nagy mell, szögletes vállak, lapos has, vékony derék, szélesebb csípő, kerek fenék, hosszabb lábak, de kicsit vastagabb comb, formás szép vádli. Nem sportolok minden nap, de néha lenézek edzeni, viszont sokat eszem nagyon. 165 centihez kb 56-57 kg vagyok, ebből szeretnék egy kicsit fogyni, feszesíteni, de alapvetően a testemet imádom.


Arc: szintén meg vagyok elégedve, főleg szeretem a szemeim, az orrom és az arcformám (elég különleges, széless az állkapcsom, de attól még nőiesnek hat). Amit változtatnék, az a homlokom, ugyanis néha elég laposnak tűnik.


Haj: azt egyszerűen imádom, 2-3 naponta mosom és teljesen karban tartható, fényes és alig kell rá használnom ápoló szereket. A színe közép barna, ezzel is meg vagyok elégedve


18/L

2019. aug. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A magasságomon 150 cm vagyok xd
2020. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Megvagyok.
2020. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Utalom magam, szo szerint
2020. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ja 10es vagyok és még annyi hogy szeretem a füleimet, de ha kicsit jobban elállnának, hosszabbak és vegyesek lennének az jó lenne.
2020. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az arcomat utálom. 16l
2021. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, könyörgöm... Miért szolgáljatok ki ezt a nyálcsorgató pasit?

Meg a másik, ne a média alapján határozzátok meg a szépségideált, magatok maximum plasztikával tudtok változtatni, de a felsoroltak között van néhány, amin az se segítene... Csak és kizárólag az elfogadás, végső esetben a plasztika segít. Például én sem voltam megelégedve a melleimmel, kb nem volt semmi. Most sincsen sokkal több, de én boldogan élem az életem. Nem küzdők a nagy mell miatt hátfájással, ha nincs kedvem nem veszek melltartót, nem akadályoz sport közben. Vagy nem szimmetrikusak a füleim, egyik jobban eláll és a teteje sem úgy “kunkorodik be”. De ez is én vagyok, ezért is vagyok egyéniség... Próbáljátok meg átgondolni mások szemével és fejével is. Volt itt egy lány, aki a combajit nem szereti. Tudod hányan ölnének azért, hogy ne érjenek nekik össze?

Amúgy a súlyon és az alkaton sporttal, megfelelő étkezéssel tudtok változtatni. Talán ez az egyik legegyszerűbben otthon kivitelezhető dolog.

Ne a hibáitokat gyűjtsétek, hanem azt amit szerettek magatokban. Én is így tettem és nem akadok fent ezeken, illetve ne hallgassatok a külvilág nyomására.

2021. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A fejemen.
2021. márc. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!