Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti a barátnőtök kedvéért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti a barátnőtök kedvéért változtatnátok a frizurátokon vagy a stílusotokon?

Figyelt kérdés
Nem arra gondoltam, hogy fesse be a haját lilára vagy ilyesmi, csak ilyen apróságok, hogy hagyja picit hosszabbra, vagy hogy ne hordjon ingeket ha velem van, ilyesmi :D ti benne lennétek?
2017. júl. 19. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
talán de csak akkor ha szeretem
2017. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne hordjon ingeket? az miért baj? én nem változtatnék semmit a barátomon, már ha lenne :D

16/L

2017. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
semmi extra, csak nem szeretem az ingeket fiúkon :D
2017. júl. 19. 21:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos hogy nem. A hajam az én döntésem, ahogy a stílusom is. Ha nem tetszik a rendszer el lehet tekerni a biciklit :D
2017. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze. Neki akarok tetszeni és ha neki az tetszik, akkor alkalmazkodok. Bizonyos szintig persze...
2017. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú hajam van (vállig nem ér) de nem hiszem hogy megváltoztatnám senki kedvéért bár ha nagyon szeretem és viszonozza akkor talán :)
2017. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, mondjuk nincs is barátnőm :D
2017. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
lol nekem sincs barátom igazából, szóval ez egy teljesen felesleges kérdés volt
2017. júl. 19. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Senki miatt nem változnék meg.

Aki szeret az úgy szeret ahogy vagy.

2017. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én lány vagyok, de az a véleményem, hogy a frizurán még hagyján, de csak egy bizonyos fokig és csak akkor, ha már régebb óta együtt vagytok. A stílusán valakinek meg ne akarj változtatni, mert az az egyéniség része. Ha neked nem az olyan stílusú pasik jönnek be, ne őt válaszd.
2017. júl. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!