Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy "túl cukiskodó"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy "túl cukiskodó" osztálytársam, aki kezd az idegeimre menni. Félek, hogy belém szeretett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Az osztályomban van egy lány, aki "túl cuki" hozzàm. Mindig mosolyog rám, és többször kérdés nélkül hátulról megölelt, vagy előről, teljesen kiszámíthatatlanul.

Néha mellém sétál, és megkarol... Valamikor meg akart puszilni, de én elhúzódtam tőle (ugyan úgy, mint amikor megölel, vagy megkarol...) . De csak velem csinálja ezt, másokkal full normális -_- .

Én nem vagyok egy érdekes ember, átlagosan nézek ki, és nincs túl jó humorom. Általában komoly vagyok, és az arcom miatt azt hiszik, hogy folyton mérges vagyok (ellenben mindig megkapom mindenkitől, hogy szép kék a szemem). Nem igazán szeretem, ha hozzám érnek, szóval engem kellemetlenséggel érint, az, hogy megölel, megkarol. Nem igazán vagyok érzelmes sem, de ezt tudják is rólam, mégis ez a lány mindig cukiskodik nekem. Nem egyszer szóltam neki, hogy pl. "Túl közel állsz", vagy "ne nézz így rám" vagy "az őrületbe kergetsz". Először azt hittem, hogy csak ki akar nevetni a barátnőivel, hogy "majd ez a gyökér beveszi", de nem. Ő komolyan gondolja. A többiek észrevették, hogy nem igazán szeretem a lány társaságát, és ezért valaki melegnek néz, és sokan meg is utàltak az irigységtől. Attól félek, hogy ez a lány egyszer szerelmet vall nekem (még szerencsére nem mondta ki nyíltan...). Mit mondjak neki? Ha elutasítóan, akkor is folytatni fogja. Bele meg nem fogok egyezni, mert nem érzek iránta semmit. Durvább szavakat használhatok? Nyilván feleslegesen nem akarok senkit sem érzelmileg tönkretenni, de ez a làny engem idegileg kikészít a "cukiságával"...


Gondolom sokaktól meg fogom kapni a "fatökű" ,"idióta" ,meg hasonló jelzéseket...



2019. aug. 13. 23:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Elutasítom*
2019. aug. 13. 23:42
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia, megértelek nekem is van egy ilyen osztálytársam de azt mondtam neki, hogy van barátnőm és békén hagyott amikor meg elmondták neki, hogy kamu akkor megint rámszállt. Szerintem hívd félre és beszéld meg vele az egészet hogy te nem szeretnél vel lenni meg miegymás. Remélem tudtam segíteni
2019. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki hogy ha ezeket azért csinálja mert el akar érni valamit nálad, akkor fejezze be mert semmit nem fog. Csak az osztálytársi barátságo teszi vele tönkre.


Ennyi.

2019. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy én azt nem értem, ha ez téged láthatóan zavar, akkor miért nem szól senki semmit? Mi az, hogy még te vagy az idióta, amikor egy másik személy engedély nélkül az intim szférádba férkőzik? Kíváncsi lennék, ha te tennéd ugyanezt a csajjal, akkor mit szólnának...
2019. aug. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg ,hogy vegyen vissza az "agarakkal " (kutyik) ; na szóval, hogy kérd meg szépen tisztelettel, hogy tartson veled mindig egy lépés távolságot. És akkor ebből ha van esze, akkor leveszi a helyzetet, ha nem, akkor magyarázd el neki a problémát.
2019. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lazy Lover ***** válasza:
95%
Õ bizony belèd van zugva ha nem tetszik mond Meg neki Hogy Ne csinàlja mert zavar de a helyedben azèrt el kapnàm egy mentre 😅
2019. aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én a te helyedben olyan pofont adnék neki hogy a pad adná a másikat remélem le állítod ezt a hülye lányt .
2019. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!