Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszhetek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek a crushomnak, ha lefogyok és szebb leszek? 17/l

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Egyszer beszéltem még csak vele:D

Van rajtam 10 kiló plussz, ha lefogyok, kiszedem szépen a szemöldököm(most sem durva csak még nem volt szedve, vannak kiálló szálak), a hajam roncsolt végét levágatom, stílusosabban öltözködöm, akkor tetszhetek neki?

Ezeket nem csak miatta akarom persze megcsinálni.

Úgy értem a kérdést, hogy az első benyomás nagyon számít? Ha szebb leszek is ugyanolyan nyominak fog tekinteni, mint előtte? Az arcom sajnos nem annyira szép, de szerintem nem vagyok csúnya, csak átlagos.


2019. aug. 15. 19:59
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha tényleg úgy érzed, hogy nem vagy annyira szép, akkor adj magadra, de ne csak amiatt, mert "ez biztos tetszene a crushomnak", hanem azért, hogy jól érezd magad a bőrödben. Utána te is magabiztosabban tudsz kezdeményezni... Én személy szerint nem változnék meg egy fiú miatt, akivel csak egyszer beszéltem, de ez a te döntésed, ha úgy gondolod, hogy ezután ő is máshogy viszonyulna hozzád és lehetne ebből valami, akkor légy bátor... lehet, hogy a jövőben örülni fogsz, hogy így döntöttél. :) peace...
2019. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TheHoboKingdev ***** válasza:
100%
Szerintem elsőnek beszélj vele. Ha valamilyen öltözködése van, ne utánozd. Meg nem tudom milyen srác, de ha csak a külsőre adna, akkor készítheted a lyukaidat, mert más nem akarna tőled. És ezt komolyan mondom. Primitívek vagyunk mi fiúk, de szerintem nem ennyire. Bocsi, ha sértésnek vetted, nem úgy szántam. De szerintem attól nem fogsz tetszeni neki, mert máshogy nézel ki.Nem hátrány, de nem az első doog sem
2019. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet. De ne igy, emiatt csináld. Ha már szépülni akarsz, magadért tedd.
2019. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nesty ***** válasza:

Soha de soha, ne egy fiu miatt otlozz fel, vagy "szepitsd ki magad". Ha teszed azt csakis magadert!

Mert persze ha jol erzed magad a borodben, ugy gondolod hogy szebb vagy es a euhaid is kifejeznek teged (mert ez az amit stilusnak nevezunk nem azt hogy masokat kovetsz) akkor egyertelmuen magabiztosabb leszel, es a magabiztossag vonzo.

Szoval ha igy vesszuk igen leheg jobban fogsz tetszeni a fiunak, de tenyleg ne hozza igazodj, a kulso megfog a belso megtart ez mindig igy van!

2019. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aztán majd kiderül hogy jobban tetszel neki plusz 10 kilóval.
2019. aug. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!