Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le a bátyámat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le a bátyámat?

Figyelt kérdés
Most egy pár hete a fejébe vette hogy semmit nem mondok el neki, és egyáltalán nem ismer. Hogy szeretne velem fiú/férfias témákról beszélni! Elkezdte kikérdezni a haverjaimat hogy mit csinálok hogy sosem vagyok otthon. Az egyik barátom megadta neki a barátnőm lakcímét. A bátyám meg odament és kifaggatta a barátnőmet. Többek között arról hogy jó-e velem a sex (semmi köze hozzá) a barátnőm teljesen kiakadt, szegény nagyon félénk lány. Nagyon haragszom a bátyámra. Mit tegyek?

2019. aug. 16. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Fejeld le a g#cibe, szerintem. Aztán csak-csak elgondolkodik azon, mit művel. Ide tényleg fenyítés kell, mert máshogy nem hagyja abba.
2019. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat
2019. aug. 16. 12:48
 3/8 anonim válasza:

Mond meg neki, hogy semmi köze ehhez neki!

Ha nem ért a szóból akkor kérd meg az egyik szülődet, hogy magyarázza el neki.

Ha úgy sem érti akkor küld el a p*csába és csapj balhét!


Remélem tudtam segíteni!

2019. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam neki megmondani hogy az abszurdum hogy olyanokat kérdez a barátnőmtől ami csak kettőnkre tartozik. És hogy nem kiabálhat a barátnőmmel. Erre csak azt mondta hogy csak túl érzékeny a barátnőm és hogy “egy hisztis p*csa”. Nagyon felidegesítet és elég csúnyán veszekedni kezdtünk de semmire nem jutottunk.
2019. aug. 16. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, hogy valami nem okés.
2019. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Esetleg nem tudsz többet mondani a háttér történetről?

pl: milyen a bátyád és milyen kapcsolatotok volt, miket mondott és mikről faggatott másokat.

Talán ha többet megtudunk a háttérről jobban tudunk segíteni.

Persze nem kell ha nem szeretnéd, nem akarok semmit sem rád erőltetni! :)

2019. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2019. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 17 a bátyám hamarosan 19
2019. aug. 18. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!