Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben ti is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben ti is zavarbajöttetek volna? Ti mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés
Nálam van egy lány mert közös dolgunk volt. Tudni kell hogy nekem nagyon bejön a ez a lány. Szóval bár nagyon zavarban volt mondta hogy kéne neki valamiben segítenem. Mondtam neki hogy persze hogy segítek, mondta hogy lányos problémái akadtak és kellene neki betét vagy valami. Kikísértem a fürdőszobába és megmutattam hogy hol vannak a nővérem cuccai. Ő elintézte visszajött és folytattuk amit csináltunk. Láttam hogy valahogy nincs jól, nagyon görcsölt a hasa. Adtam neki egy görcsoldót aztán mondtam hogy menjünk fel a szobámbaés van egy ötletem. Felmentünk leültünk az ágyra egészen közel húztam magamhoz átkaroltam és mind két kezemmel megfogtam az alhasát. Egy ideig beszélgettünk aztán becsukta beszélgetés közben a szemét és lassan elaludt. Most is a szobámban alszik de nem tudom mit tegyek, szerintetek?keltsem fel gyengéden és kísérjem haza, vagy mit tegyek?

2019. aug. 18. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, anyja biztos aggodik, hogy hol van.
2019. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most egyedül van otthon mert a szülei nyaralnak
2019. aug. 18. 21:03
 3/10 yudiol328 ***** válasza:
100%
Hagyjad aludni
2019. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezd kèső lenni, mármint este 10 körül hazamenni sem veszèlytelen ès szerintem ő se tervezett úgy, hogy most nálad tölti az èszakát.

Szerintem gyengèden keltsd fel,kínáld meg valami ètellel,beszèljètek meg,hogy mi törtènt aztán kísèrd haza, az már az ő dolga, hogy mennyire lesz zavarban, hogy elaludt nálad.

2019. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Felkeltettem, megbeszéltük és nálunk alszik de felvetődött bennem az a dillema hogy éreztessem-e vele hogy nagyon bejön nekem vagy sem? És ha igen akkor hogyan? Valaki?
2019. aug. 18. 21:51
 6/10 Nesty ***** válasza:
100%
Már azzal, hogy ilyen édes voltál vele, meg gondoskodó valamilyen szinten lehet megfordult a fejében. De mindenesetre ma este ne nyomulj olyan nagyon, hagyd pihenni nézzetek filmet. Aztán holnap elhívhatnád randira, ha úgy látod lehet valami köztetek!
2019. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon cuki :)

Hát picit közeledj felé, és majd ő is ad jeleket arról is ha tetszel, arról is ha nem :) SOK SIKERT!



L

2019. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül? Most már kíváncsi lettem :D
2019. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ugye itt aludt. Este megnéztünk egy filmet. Közben kicsit összebujtunk simogattam a hasát. Aztán a film után még beszélgettünk. Lefeküdtünk aludni (egy ágyba) és nem rég keltett ő.
2019. aug. 19. 10:33
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már hagyja mahát "tapizni" és ölelgetni, akkor nem hiszem hogy szimplán barátként tekint rád :D én is azt ajánlom hogy hívd el randizni
2019. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!