Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy batyjam es neki van egy gyerekkori legjobb baratja. Eddig soha nem voltam veluk mert nagy volt a korkulonbseg de most hogy idosebb lettem neha tesom levisz hozzajuk ha o is megy. Pontosan 2018. Dec 25.en ismertem meg a legjobb baratjat es azota ha meglatom felkavar es oda vagyok erte. Meg soha nem ereztem ilyet de pont az esetem es pont olyan baratot szeretnek magamnak. Volt mikor nem lattam ot par honapig es akkor el is felejtettem de tegnap voltunk naluk es ott volt es elkoszonesnel a szamra akart puszit adni csak en megijedtem es elhajoltam mivel van baratom es soha de soha nem csalnek meg senkit. En is tetszek neki azt tudom de nagyon sok a korkulonbseg. En 17 vagyok es a srac 24 (batyjammal egyidos). Ha lenne most koztunk valami akkor batyjam es a csaladom kiakadna igy eldontottem varok 18 eves koromig, de barmikor meglatom ot akkor teljesen felkavar mert szeretem es tetszik...

De most meg baratom van es szerelmes is vagyok bele szoval nem ertem miert csavarta el a srac megint a fejemet...

Mit tegyek most???? Ez micsoda?



2019. aug. 1. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejtetted?:o

Azt hogy?.


Amúgy,mennyit beszélgettetek?Sokat/keveset?Mert akkor nem vagy szerelmes ha nem ismered olyan jól. max a külseje vonz meg ilyenek.


Ha viszont beszélgettetek elég sokat,akkor oké. És ha szereted akkor máskor hagyd hogy megpusziljon..mert elfordítottad a fejed. lehet hogy úgy vette ezt hogy nem akarsz tőle semmit(lehet hogy nem is fog megint próbálkozni puszival). De,neked mutatnod kell érdeklődést valahogy!

2019. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!