Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel 2 hete mentünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shazam95 kérdése:

Barátnőmmel 2 hete mentünk szét 2 éve együtt voltunk. Elmondta, hogy màssal van és nem akkar kapcsolatott vele viszont ott lakik. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Elmentem a cucaimért és ő mondta, hogy maradjak cigizni.

Beszélgetünk, mondta, hogy vigyazak magamra és bizik bennem es beszélni szeretne velem majd. Mondtam neki hogy meg akartam kerni a kezét es kisbabàt is szeretem volna. Osszetöröt és elkezdet sirni

Mikor elköszöntem mosolyogtam rà és ő is mosolygot ràm.

Nem akkarom elveszíteni



2019. aug. 19. 18:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben egyet értek veled!!!

Nem tettem ellene semmi rosz lépést

De most ugy fogunk elvàlni hogy legyen oka szakitani!!! Csak szoban bàntom

2019. aug. 19. 19:44
 12/17 anonim ***** válasza:

Ezt csúnyán megfogod bánni és nagyon rosszul érzed majd magad. Nem kell bántani, eddig tartott, vége van. Ezt el kell fogadni, nem tudod más érzéseit irányítani.


Az is nagyon sokat elárul, hogy hogy reagálsz pl. egy szakításra, és ez nagyon messze van a korrekttől. Hagyjátok egymást élni tovább, magadra koncentrálj és hogy lezárd ezt a 2 évet. Akár válts munkahelyet, ha nem tudod anélkül elfelejteni. A dühödet meg vezesd le sporttal, akár próbálj ki valami újat, mint a box vagy bármi. Jól fog esni a nagyobb mozgás.

2019. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Màr most megbàntam amit irtam az előbb.

Nem fogom megbàntani mert nem tudom ilyen ember vagyok. Irok neki egy kézzel irott levelet hogy köszönöm,hogy voltàl nekem

És egy uj életett kezdek új célokal :)

2019. aug. 19. 19:53
 14/17 A kérdező kommentje:

Szerintetek ha leirok mindent neki hogy menyire jo volt nekem ő és sajnàlok mindent az jo ötlet??

Békeségbe akkarom elengedni a kezeit

2019. aug. 19. 20:04
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy felvilágosítást

Most màr belàtom a dolgokat

Nem csak 1 hal úszik a tengerbe

2019. aug. 19. 20:31
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírsz mindet nem fog változni a véleménye! Tapasztalat, csak nálam hazudott, hogy nincs senkie! Haveromtól tudtam meg, hogy van valakie... El kell felejteni! Nehéz tudom, nekem egy fél éves kapcsolat ért véget, úgy, hogy dolgoztam és írásba szakított velem, és mondta nincs más neki! Mai napig nem tudok másra gondolni, csak hogy hol rontottam el! Átérzem a helyzetet, de a csajod legalább korrekt volt, hogy megbeszéltek veled a dolgokat! Légy erős, mert küzdhetsz érte, csak számíts rá, hogy mégse tudod helyre hozni!
2019. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézus gyere le! Te még jártál analfabéták között biztos felismered ezt itt. Téged hol tanítottak nyelvtanra? Mert vagy a tanár nem végzett jó munkát, vagy te vagy még az élethez is idióta.
2019. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!