Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő után aludnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után aludnátok együtt a barátnőtokkel/pasitokkal?

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Hát, ha lenne egy lány aki igazából elfogad ahogy vagyok és szeret, hűséges, akkor ha megvan a bizalom én akár az első talin is hozzá bújnék meg ilyenek, ha úgy alakulna vele is aludnék ha ő is szeretné. persze nem úgy hogy előtte még neten sem beszéltünk. :) Csak ahoz előbb egy barátnő kéne már :D

18f

2019. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Az első válaszoló nagyon aranyosan megírta és személy szerint en is igy vagyok vele

Az én esetemben a negyedik tali után aludtam a barátomnál és nagyon jó döntés volt mert igy sokkal több időt tölthettünk együtt anélkül hogy történt volna valami komoly

17L

2019. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
1-es vagyok, köszi kettes. Remélem egyszer én is olyan szerencsés leszek mint ti ketten :'(
2019. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mármint csak aludni? Nem tudom pontosan, de talán 1 hónap körül, mikor úgy érzem mélyebbek köztünk a dolgok, és tudom,hogy alvás közben nem taperol le.
2019. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát én négy hónap után akartam( de már előtte is vágytam rá), de itthon nem engedték meg. Úgyhogy mi egy év után tudtunk először együtt aludni.
2019. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

1-es vagyok, mennyi jó sztori :D persze a szülők nem engedik az egy jó dolog mert vigyáznak rátok, nekem sose volt családom, örüljetek hogy van aki megvéd, mert ilyen fiatalon még a lányok is szeretik kihasználni a másikat, nem hogy a fiúk. A jó szülő megvéd.

Azt hiszem ideje lenne nekem is valami hülye társkeresőt keresni ami nem ribikkel van tele, mert én is nagyon aludnék már egy lánnyal :D

18F vagyok, én ugyan ugy vigyáznék ezzel a helyetekbe mint 14 évesen

2019. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát bennem megbíznak a szüleim ezért megengedik,csak sok olyan barátnőm van akinek neem
2019. aug. 26. 21:09
 8/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, pedig jó ha a szülő vigyáz hogy ne essen baja a gyerekének.

Bár hát nekem még esélyem sincs megismerni egy lányt akivel egyáltalán csak találkozni tudnék, aki elfogadna az meg nem budapesti, pedig nem valami modell lányt akarok, nekem nem elvárás a külső.. örülj hogy neked összejött :)

2019. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha a szülő megengedi. Ugyanis ha megengedi azért a saját házban szerintem nagyobb biztonságban van az ember gyereke. Illetve lehet hogy nekem nem engedték meg(nem szülök) de így is egy hónap után lefeküdtünk mert megoldottuk. Szóval szerintem biztonságosabb megengedni, és így még szem előtt is lehet tartani.

Írnám hogy hányas válaszoló voltam de már nem emlékszem és nem szeretném ezt újra leírni. :D

2019. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, én szűk egy hónap után is együtt aludtam volna vele, de nem volt rá igazan lehetőség. De ez persze nagyon egyénfüggő
2019. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!