Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak rá vagy nem érdemes?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak rá vagy nem érdemes? Részletesen lent

Figyelt kérdés

Hali. Na akkor bele is vágok a közepébe:))

Nagyon szerettük egymást a barátommal (mostmár csak volt barátommal) éreztem hogy ő is igazán szeret. Amikor csak tudott kihívott találkozni mert nagyon akartuk látni egymást meg hiányoztunk egymásnak és sokszor találkoztunk. 4-5 órákat is együtt lógtunk, beszélgettünk meg minden. Hazáig kísért és egyszerűen olyan kapcsolat volt amilyenre vágytam<3 és amilyen kapcsolatom azelőtt soha nem volt. Aztán kijelentette 2 hét után hogy neki nincs szüksége kapcsolatra és hogy nem velem van a baj csak neki nincs erre szüksége mert ez nem ő. És írta hogy nem miattam de vége.

Na és utána beszélgetett még vele 1-2 jó haverinám, és szóbakerültem és annyi jót mondott rólam, hogy már nagyon sírtam..mert én még mindig szeretem, nagyon. Pedig ez majdnem 1 hónapja volt hogy szakított és nem tudom elfelejteni. Azt mondta tényleg szeretett, nem tudom hogy igaz-e, én úgy láttam, de mindegy.

És..én nagyon szeretnék vele együtt lenni majd, és hogy érdemes rá várni? Mással ha akarnék se tudnék összejönni..

Érzem, hogy ennyire senkit nem szerettem még. Valahogy jó lenne megtudni tőle hogy várjak-e rá vagy ne, csak mert én képes vagyok akár évekig is várni..de csak akkor ha azt mondja hogy tényleg várjuk meg amíg majd akar kapcsolatot és akkor újralkezdhetnénk. Viszont ráírni nem akarok:/ egyébként sokáig ismerkedtünk, szóval majdnem 2 hónapig azelőtt mindketten akartuk hogy összejöjjünk csak egyikünk se tudta hogy hogy legyen, aztán ő kérdezte meg. Na..Ötletek? Ezt hogyan tudjam meg hogy vajon érdemes-e, vagy mit lenne a legjobb tenni? 14/l (ő 15/f)


2017. jún. 4. 08:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Cseppecskét hosszú lett, sry. És köszi annak aki elolvassa xd
2017. jún. 4. 08:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tobb evig nem erdemes varnod ra barmennyire is szereted. Meg csak 14 eves vagy, azalatt a tobb ev alatt lehet talalnal nala jobbat is, aki akar kapcsolatot. De ha csak o ra tudsz gondolni, akkor mindenkeppen beszeld meg vele, hogy erdemes e ra varnod.
2017. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem érdemes.

Az ilyen kiskamaszok oly könnyen odavágják, hogy vége, ők nem visznek be érzelmet a kapcsolatba (tisztelet a kivételnek!), a lányok sérülnek nagyon.

De női büszkeség is van a világon! Ne menj elé a következő pofonnak, ha már kaptál egyet, ezzel a fiúval ne kezdj többet, soha nem fog változni!

2017. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!