Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy ilyen sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy ilyen sok embernek tetszik ez a lány?

Figyelt kérdés
Aranyos lány, meg minden, de nem egy bomba csaj, és még a haja is nagyon rövid, mégis egy csomó embernek tetszik, sokan hívják randira, pedig barátja is van. A barátja is nagyon jól néz kiintelligens, és egy csomó lányt megkaphatott volna, de neki még is az a csaj kellet. Nem csúnya lány, de semmi extra. Alacsony, rövid hajú, ilyenek.

2019. aug. 27. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem minden a külső. Gondolom nagyon jó kisugárzása is van meg aranyos, értelmes. Az is előfordulhat a külseje csak téged nem fog meg :D ízlések és pofonok, ennyi :)
2019. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyibol nem tudok konkret valaszt adni
2019. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Biztos jó a kisugárzása, látszik rajta, hogy elégedett önmagával, vagy legalábbis rendben van önmagával. Énszerintem valszeg jó családi háttere van, aminek amúgy jó lenne alap-dolognak lennie:D Tehát biztosan szeretetben nőtt fel, nagyon jó a családmintája, támogató közegben, szeretetben él. Bátorítva van, mindig hagyták neki, hogy kibontakozzon, bontogassa a szárnyait, pl amikor ő akarta magának megkenni a vajaskenyerét. Ilyen pici dolgok is számítanak. És valaki pl egy műsorban azt mondta, hogy ő a környezetében azt vette észre, hogy azok a magabiztos, kiegyensúlyozott emberek, akiknek jó a kapcsolatuk az édesanyjukkal. És ez tényleg egy nagyon fontos dolog. Nagyon nagy erő tud ez lenni , ha az embert az anyja támogatja, és nem próbálja meg visszafogni. És pl nem irigykedik rá, hogy "Ú ő még milyen fiatal kis energikus lendületes, meg milyen szép a bőre én meg már rút banya vagyok". Tehát irigység sincs benne az anyuka részéről, és tényleg szereti, értékeli, támogatja őt, de azért elkényeztetve sincs, hanem pont jól van kitalálva az egyensúly. Aranyközépút. Szeretve legyen a gyerek , de azért ne legyen elkényeztetve. Szóval szeretetben, boldogságban, szerető közegben, támogató családban él, ahol értékelik őt, és számít ő és fontos. És pl az egyes családtagok nem így "beszűkülten" csak a saját problémáikkal foglalkoznak, hogy "Csak én, csak én , csak az én problémám fontos", meg rátelepednek a másikra, hanem hagynak neki szabad levegőt. Létezik nekik pl ilyen énidejük is, meg nem kotnyeleskednek bele mindenbe, de persze amit akarsz, amit te szívesen osztasz meg, azt pl ők szívesen és figyelmesen meghallgatják.
2019. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
*És hogy biztos fejlett érzelmi intelligenciailag, és hogy jó a társaságában lenni, mert biztos nagyon békés, nem keresi a konfliktusokat. Leeht, hogy pl olyan hatással van, hogy megnyugszik a közelében az ember, vagy épp felderül. Mármint derűt varázsol, derus hangulatba hozza az embert.
2019. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
35%
Küldj képet róla! :)
2019. aug. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem küldök róla képet...


Tudtommal egyáltalán nincs jó családi háttere... Elvileg mindkét szülője munkamániás, el van hanyagolva és az anyjával különösen rosszban van

2019. aug. 28. 09:16
 7/8 anonim válasza:
65%
Szoval,te miert vagy feltekeny ere a lanyra?
2019. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Kusaolj már te is. Nem mindegy? Talán mert belül is szép? Vagy ott szebb???

Istenem gondolkozz kicsit és tartsd meg magadnak a féltékenykedést lol

Unalmasal az ilyen kérdések

2019. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!