Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen esetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen esetben közölnöm kellene vele a legelején, hogy van barátom?

Figyelt kérdés

Tegnap bejelölt egy fiú és mivel eléggé ismerős volt, ráírtam, hogy “Szia. ismerjük egymást?”

Ő visszairt, hogy nem, csak ismerkedni/barátkozni szeretne.

Na most az a helyzet, hogy van barátom és természetesen NEM akarom és nem is fogom megcsalni!

Csak nem tudom, hogy ilyen esetben, hogy nem letamadott, hogy “tetszel, találkozzunk”, meg minden, most kellene közölnom, hogy “Beszelgethetunk, de egyébként van barátom” vagy csak kezdjek el vele ‘semleges’ témákról beszélgetni és majd kibújik a szög a zsákból, hogy akkor mit akar?


Illetve ha most írom le neki, hogy van barátom, akkor azt hogy lehetne kedvesen?

Mert egyébként normálisnak tűnik a srác, szóval szigorúan mint HAVER(BARÁT) szívesen megismerkednek vele, de többet nem akarok tőle és megbántani se nagyon akarom.


Ti mit csinalnatok/írnátok neki?



2019. aug. 31. 07:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Írd ezt:

" Szia,van párom,de attól még lehetünk barátok."

2019. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki így bejelöl akkor valószínűleg tetszel neki. Ha pedig a barátod észreveszi hogy egy fiúval ismerkedsz/barátkozol, ő se nézné jó szemmel és vitához vezetne.
2019. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Nyugodtan barátkozz vele. Ha emiatt a párod rossz szemmel néz rád, nem szeret igazán, mert a párkapcsolat és a barátság alapja a bizalom. Ha viszont többet akar, utasítsd el. Ilyen egyszerű.
2019. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Természetesen barátom tud róla, hogy irt nekem
2019. aug. 31. 08:42
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Ne hulyitsd szegenyt, ird meg hogy van bakkod azt kesz. Nem hinnem hogy irogatna utanna.. Mondjuk csak az foglalt akin fekszenek, szoval lehet nem tantoritja el
2019. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Random témákról beszélgettek, és ha felmerül, mondjuk a fagyi, akkor megemlíted, hogy a múltkor is milyen finomat ettél a barátoddal.


Nem kell ez a "bocsi van barátom" mert egy beképzelt kislánynak fog hinni, hogy szerinted rád már csak az ír, akinek kellesz.

2019. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Utolsóval értek egyet!

De ha fb-ről van szó, be is állíthatod, hogy kapcsolatban vagy.

2019. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Én a helyedben megírnám neki, hogy párkapcsolatban élek, de szívesen barátkozom és hogy a párom sincs ellene. Szerintem ez így korrekt. :) Mit írsz neki?
2019. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#6

Én is pont erre gondoltam, csak amikor a kérdést kiirtam, nem tudtam ilyen jól megfogalmazni, ezért inkább kihagytam belőle



Utolsó:

Végülis azt írtam neki, hogy “van párom, de szívesen beszélgetek veled, mint barat”

(Most láttam az utolsó 3 választ, már délelőtt megírtam neki)

2019. aug. 31. 23:53
 10/14 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


- "...ha most írom le neki, hogy van barátom, akkor azt hogy lehetne kedvesen?" -

Pontosan így, ahogyan most is:

- Ugyan van barátom, de szívesen barátkozunk(!) másokkal is... - És itt a lényeg az, hogy "-zunk" és nem csak "-zok". Érted? --- Hogy miért?

Mert ha a barátod...

1.) tud róla, akkor neki is barátságban kell lennie újabb barátoddal... NINCS olyan, miszerint mellette neked van még egy-kettő barátod, akiket Ő csak eltűr... de kedvelni esetleg nem kedvel. Netán még undorodik is egyik-másiktól. Ilyen nem lehet. 'Normális' párkapcsolatban nem lehet. Mert nem működik. Mármint a barátoddal a kapcsolat. Előbb-utóbb féltékenységgé fajul részéről.

Olyan létezik, hogy barátkoztok (pároddal), mert miért ne. De ez esetben mindkettőtöknek el kell fogadnia a barát jelenlétét, barátságát.


2.) nem tud róla, akkor tulajdonképpen megcsalás. Hiszen akkor bizonyos szituációkban Te az újdonsült barátoddal jobban érzed magad, mint az eredeti barátoddal. (Például már dolgokról is tudsz vele beszélgetni, akár) Ez pedig azt jelentené, hogy "több-laki" életet akarsz élni. Bevásárolni A-val megyek (mert vele jobb, több pénze is van!)... míg szeretkezni B-vel megyek, mert Ő meg abban jobb! És dumcsizni C-vel, mert Ő meg abban páratlan... Ez tulajdonképpen működhetne egy ideális több-férjes (sok-hapsis) modellben. Ugyanúgy, mint a több-feleséges modell, a háremben. Kérdés az, hogy Te és Párod akarjátok-e ezt? Ha bármelyikőtök nem akarja... nem fog működni.


Az is igaz, hogy lehetetlen megtalálni egyetlen fiúban a tökéletest, aki mindenben páratlanul jó és Neked tökéletesen megfelel.(Szép is, izmos is, okos is, bölcs is, gazdag is) Ilyen valóban nincs. De, ne feledd, hogy Nő-ben sincs olyan. Hogy Te tökéletes lennél párodnak? Hát persze... egy darabig csak Te kellesz neki... No, de kérdés az: - Te magad is egy tökéletes Nő vagy-e? Vagy vannak neked is esetleg hibáid, amiket a barátod vagy még észre sem vett... vagy észrevett ugyan, de elfogadja azt, vagyis elfogad Téged a hibáiddal együtt. Ez nem mindegy!


Az ERŐ legyen Veled!

2019. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!