Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, adtatok már esélyt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, adtatok már esélyt olyan duci lánynak aki nem bírja visszafogni magát evésben és egyre csak hízik?

Figyelt kérdés

Próbálkozom néha diétákkal de mindig kudarcot vallottam, még nem szedtem össze magam... Az a gond, hogy egyre kövérebb vagyok. Hogyan álltok egy ilyen lányhoz?


17/L



2019. szept. 2. 18:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
71%
Nekem kifejezetten bejön:)
2019. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
90%
Lány vagyok,de szereintem biztos van fiú aki pont ezért lát különlegesnek.
2019. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 qkker1 ***** válasza:
84%
Magasságod, súlyod?
2019. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
37%
Szívesen ismerkednék veled.
2019. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem,mert gyenge az akaraterőd.
2019. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, attól még lehetsz szép.
2019. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Én imádom, ha egy lány szeret enni:) És azt legalább annyira, ha szépen kikerekedik tőle.:) Bárcsak lenne mellettem egy ilyen lány :)
2019. szept. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Én imádom az ilyen lányokat, akik szeretnek enni, és szépen kikerekednek :) Bárcsak lenne mellettem egy ilyen lány:)
2019. szept. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Lehet lepontozni..


De szerintem es a legtobb férfitarsam neveben batran mondom, hogy szerintem minimum undorító egy olyan lany aki pl a sajat sunajat se latja a hasatol, max tukorben. Az hogy a felkarja vasatagabb mint egy normalis testsulyu ember combja, vagy hogy tokaja van.


Persze a kérdés alapbol ertelmetlen, hiszen a 3.5milliard ferfibol nyilvan vannak akiknek ez jon be, de a tobbsegnek nagyon nem.


Tevedes ne essek nem azt mondom hogy egy lany/no koplaljon, legyen 35kg,latszodjon a bordaja vagy a medenceje, de egy normal, sportos testalkat szerintem elvarhato. Ahogy a legtobb no elvarja hogy a ferfi ne legyen 140kg, hajas, izzadt, bepallodt, budos.


Plusz egeszsegugyi szempontbol sem mindegy hogy vki mondjuk 160cm 50-55kg vagy 90-100kg.

2019. szept. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Én nem a külsőségek miatt nem jönnék össze egy ilyen lánnyal, mert nekem az nem tetszik hogy semmi önuralma nincs. Ha a kajával ez a helyzet akkor szerintem mással is. Nem akarok senkit megbántani csak leírtam a gondolataimat a kérdésre válaszolva...
2019. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!