Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek neki? (Több lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? (Több lent)

Figyelt kérdés
Van egy idősebb férfi, pontosan nem tudom hány éves, de 25-30nál nem több, és nagyon tetszik nekem. Én viszont még 18 alatt vagyok, de már nem sokáig. Igazából még sosem beszélgettünk, de ha látom rámmosolyog és köszön, és rettentő feltűnően néz ha lát az utcán. Ezt már a barátnőim is észrevették. Szerintetek miért viselkedik így? ( minden fele válaszra kíváncsi vagyok, meg ha negatív is)

2019. szept. 10. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedit csak szerintem teged..
2019. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Igen, erre már én is gondoltam, viszont akik ismerik azt mondták nem ennyire bunkó, és igazából nem is tűnik annak, de a látszat néha csal. :)
2019. szept. 10. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Bejössz neki. Valószínűleg aranyosnak talál, de nem valószínű hogy bármi komolyat akarna tőled.
2019. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bocsi hogy ezt mondom de ez szerintem nem normális.Csak szédít,nem gondolja komolyan.Előfordulhat,hogy mentális betegsége van ha egy majdnem felnőtt érzéseivel szórakozik.Ha negfogadod a tanácsomat,elfelejted.Ennek a kapcsolatnak nem hiszem hogy sok jövője lenne. Gondolj bele.Te 17 vagy. Ő legjobb esetben is 25. Az 8 év ha jól számolom.Az elég sok.amikor ő betölti az ötvenet te alig múlsz 40.Ha meg már a 30 at tapossa az meg még rosszabb.13 év.sok.

Úgyhogy szerintem mondj le róla.Inkább nézz veled hasonló fiúk után. lehet barátnője is van...

Remélem segítettem :)

2019. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, lehet igazatok van. :) Ment a zoldkez.
2019. szept. 10. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!