Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés

A suliba ahová járunk kaptunk egy új osztálytársatt aki nekem nem jött be de fordítva annál inkább.

Első tanítási nap volt és amikor észre vettem ,hogy sokat nézz és a tanár meg mindenki előtt felkiálltottam azt ,hogy: NA MIVAN? A TÁBLÁT NÉZD NE ENGEM MERT ELÉRHETETLEN VAGYOK A SZÁMODRA.

A lánynak kivörösödött a feje és a fejét lehajtva rohant ki.

Azóta igazából teljesen maga alatt és nem is igazán mer megmukanni se.

Ezután kaptam hideget meleget akikkel az osztályban jó kapcsolatott ápolok röhögtek akik pedig kevésbé azok pedig azt mondták ,hogy gratulálunk te segg.fej.

A tanár pedig azt mondta ,hogy szégyeljem magam mert megaláztam.

Sajnos emiatt is vagyok itt mert már megy egy ideje a suli de látom rajta ,hogy ez hát enyhén szólva megviselte és tényleg egy szót nem mer szólni és ha valakihez oda megy szünetbe akkor is lehajtja előtte fejét.

Nem akartam ,hogy ez legyen belőle nem gondoltam volna ,hogy ez ekkora hatás lesz rá.

Sztetek tudok valamit tenni vagy előbb kellet volna gondolkozzak?


2019. szept. 20. 22:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
16/F ő pedig 16/N
2019. szept. 20. 22:05
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Kértél már bocsánatot tőle?
2019. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Kretén bunkó vagy... Ezt nem teszed jóvá.
2019. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
hát bocs, de egy méretes beképzelt p*cs vagy, erre mindig emlékezni fognak az osztályodban
2019. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

Dik hát én levertelek volna hát guci ki vagy te hogy akár egy pillantást is vessek rád xd

Egoista fzkalap hát komolyan:D

Így kéne kinézned, hogy elfogadjam amit mondtál: [link]

addig hallod korlátozd már magad ember lehet nem is téged nézett.

Lennék a lány helyében mert akkor nem úsztad volna meg ìgy.. Én így búcsúul annyit mondok, ha nem engeszteled ki szerencsétlen lányt, hogy: remélem belehalsz a bűntudatba mert a karma nem fog elkerülni, főleg ha bejöttél a csajnak...

Se--ggfej...komolyan.

Nyilasban a holdam, ami legalább pozitívumot keresve azt mondja hogy őszinte vagy.

De egy arrogáns kcsög is egyben.

Skorpió oroszlán vagy nem tudom de fékezz öcsi..

18l

2019. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
88%
Talán az lenne a legelfogadhatóbb, ha osztályfőnöki órán beszélnél a tanárral, hogy engedje meg, hogy bocsánatot kérj a lánytól az osztály előtt. Remélem tanultál az esetből!
2019. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Hogy te mekkorre egy érzéketlen bunkó vagy... Ne aggódj, ezek után nem hogy az a lány, de a többi sem akar majd tőled semmit. A minumum hogy bocsanatot kérsz tőle, aztán elásod magad jó mélyre.

Hogy lehet valaki ennyire aberrált 16 évesen, mint te?

2019. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, ha esetleg bunkosag lesz, en 20eves vagyok, es a sajat osztalyomra gondolok egybol (a volt gimis osztalyra). Ott is voltak ilyen kis dolgok, kinek ki tetszik, de hogy valaki rakiabaljon valakire vagy ilyet mondjoj, hat ez nevetseges. En azt nem ertem, hogy atfutott az agyadon amugy, amit mondtal? Hogy "elerhetetlen vagyok szamodra"? Miert, ne haragudj? Nem is ertem,.miert nem rohogott fel ezen az osztaly. Kerj tole bocsanatot es hagyd abba ezt az egoista dumat, mert majd erettsegire meg lehet fullos no lesz, aztan nyalhatod a labnyomat, mikor ugyanezt mondja majd neked. Aztan lehet lepontozni, nem erdekel.
2019. szept. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nos

1. Nem hinném ,hogy érettségire fullos nő lesz és nyalhatom a lábnyomát mert addig már csak 1 évünk van.

Mind2-en 11.be járunk és idén töltjük a 17-et és nem hinném ,hogy ennyi idő alatt változhat ennyit valaki.

2. A csajnak tényleg bejöttem mert mikor ez megtörtént a szünetben vígasztalták egy páran akik ezután odajöttek hozzám és azt mondták ,hogy egy irtózatosan megbántottam pedig csak bejöttem szegény csajnak és ,hogy egy rohadt bunkó vagyok.

2019. szept. 21. 08:32
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor esetleg ne ide irogass, hanem irj neki feszbukon, vagy hivd el valahova, es csak mondd meg neki, hogy bunko voltal, ne haragudjon, teged o sajnos nem erdekel es ennek eleg paraszti modon adtal hangot. De elhivni se kell, csak irj ra..
2019. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!