Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sokat bámulom azt fogja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat bámulom azt fogja hinni, hogy zaklató vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, és valamikor meg szoktam bámulni. De nem akarom, hogy ezzel megzavarjam vagy ilyesmi. Közeledni meg szintén nem szeretnék mert biztos nem sikerülne. Biztos azt hiszi hogy egy zaklató vagyok aki mindig csak megbámulja. Mit tegyek hogy ne nézzem folyamatosan?

2017. máj. 18. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Őőő...

Hány éves vagy?

2017. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem vagy tisztában a fogalmakkal.
2017. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Régebben valaki ezt zaklatásnak vette, nem akarom ezt újból elkövetni.
2017. máj. 18. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!