Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom anyja nem engedi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyja nem engedi meg, hogy a barátom nálunk aludjon. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Nem friss kapcsolat már több éve együtt vagyunk mégsem engedi meg. Én aludtam már náluk párszor, az én szüleimnek semmi kifogása nem volt ellene, de egy idő után a barátom anyja azt is letiltotta meg ordított vele, hogy most tanulni akár, vagy gyereket csinálni, pedig tényleg csak aludtunk. Látta is,hogy semmi más nem volt,mert benyitogatott hozzánk többször is.

Legutóbb is amikor mentünk egy buliba a szüleim kérték, hogy hagy aludjon itt nálunk, ne kelljen neki hajnalban még haza is menni miután hazakísért engem, hagy pihenjen nyugodtan és azt mondta az anyja, hogy mivel egy városban lakunk, nem látja értelmét, hogy nálunk aludjon, menjen haza. Próbáltunk vele beszélni mi is meg a szüleim is, de hasztalan, csak pattog,hogy semmi értelme, meg hogy ő megvette már a barátomnak a reggelit és akkor menjen haza, mert milyen dolog, hogy így azt nem eszi meg és ezzel szórja a pénzét az ablakon. Mit lehet ezzel csinálni? Lehet bármit is? Úgy tudtam, hogy a lányos szülőknek szokott ezzel bajuk lenni nem a fiúsaknak. Szembe nem fordulhat az anyjával, mert ő neveli és még tanul, saját keresete még nem lesz, mert tovább szeretne tanulni és már többször a fejéhez vágta, hogy amíg az ő kenyerét eszi, az lesz, amit ő mond.



2019. szept. 28. 10:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

18 évesek vagytok és nem engedi meg, hát ez durva :/

Szinte már felnőttek vagytok! De gondolom, ha ezzel előáll a srác akkor jön a szokásos: Amíg az én házamban laksz... szöveg :/

2019. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
18 évesek vagytok, innentől kezdve nincs miről beszélni. Menjen csak át hozzád, aludjatok nyugodtan együtt. Anyucinak semmi beleszólása nincs már ilyenbe, majd megnyugszik.
2019. szept. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mindig ez a szöveg megy, meg az "ezért neveltelek fel..." kezdetű szöveg. Pedig még a tanulástól sem veszem el az idejét, mert kitűnő tanulók vagyunk mindketten.
2019. okt. 2. 17:54
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#13 Figyelj, ha a barátod most nem áll ki magáért, akkor ez később csak rosszabb lesz. Egy ilyen szülő majd a pénzügyekbe meg a gyereknevelésbe is bele fog majd akarni szólni és bele is fog, ha a barátod hagyja magát. Most még azzal zsarolja a barátodat, hogy amíg otthon lakik, addig az van, amit ő mond, később meg mással fogja.
2019. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam. A srác anyja nem a jegyeit félti hanem ki akarja magának sajátítani és retteg hogy el fog menni és netán összeköltöztök egyszer ne adj isten. El akar titeket választani egymástól. Tipikus birtokolni vágyás és kontroll mánia. A srácnak a sarkára kell állnia. Fognia kell magát és nálad aludni egy buli után kikapcsolt telefonnal. Ki dobni nem fogja hisz pont attól fél hogy elhagyja.
2019. okt. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Savlekotő ***** válasza:
Remélem már egy ép férfit találtál őt meg ödipuszos anyukának meghagytad..
2020. jún. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi történt veletek azóta, kérdező?
2023. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!