Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még, aki úgy érzi, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még, aki úgy érzi, hogy csak olyan lányokhoz (fiúkhoz) tud vonzódni, akiknél nincs esélye?

Figyelt kérdés
Jöttem már be átlagos (külsőre és belsőre is) lányoknak életemben, de nem tudtak érdekelni, nem is a kinézetük, hanem az átlagos belsőjük miatt. Engem igazán csak a művész/művészlélek lányok tudnak vonzani, de ők nagyon erősen, viszont nekik az elvárásaik is jóval magasabbak, ezért csak a barátzónáig szoktam jutni.

2018. júl. 27. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Hát igen 😅


Mondhatom, elég népszerű vagyok és elég sokan.. szóval elég sokan vallottak már szerelmet, sokan hívtak el randira, ráadás kifejezetten helyes fiúk, a tipikus a "Én vagyok a suli sztárja" srácok.. Egyre se mentem el, és mindenkit lekoptattam.. Ahamm, hat nekem pont az a srác kellene, aki semmilyen érdeklődést nem mutat irántam.. Ciki 😂

2018. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, számomra valahogy jobb csak álmodozni egy fiúról, mintsem megélni vele a szerelmet. Nagyon rossz tulajdonság.
2018. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"számomra valahogy jobb csak álmodozni egy fiúról, mintsem megélni vele a szerelmet"


Nem, én szeretném megélni, csak azzal, akivel szeretném, nem jön össze.

2018. júl. 27. 23:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak olyanokhoz tudok vonzódni, akiknek nálam nincs esélyük. Mármint nem arra értem, hogy olyan jó lennék (sőt), de képzeletben mindig jobbnak gondolom az adott személyt, akit meglátok, aztán ha kezdem megismerni csalódok az előre felállított elvárások miatt.


Amúgy nem magas a művészlányok elvárása, nem lehet őket általánosítani, bizonyára egy részük hasonlóan művészlelkű párra vágyik, de egyéni elvárásokkal rendelkezik minden egyes ember. :) Valamint a "magas elvárás" rész is értelmetlen, mivel ami valakinél nem szimpatikus tulajdonság az a másiknál zsáner. :)

2018. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelen ✋
2018. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!