Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy olyan sráccal, akinek gondjai vannak?

Figyelt kérdés

-dührohamok

-érzelmi hullámvasútak, erős hangulatingadozás..

-Gyakran melankólikus hangulat.

Tegyük fel, hogy a srác annó járt pszichológushoz, és próbál ellene tenni, viszont sose jönne rendbe teljesen és lennének nehézségek egy kapcsolatban...

Csak azért kérdezem, mert eddig 2 példa volt rá, hogy kapcsolatom lett és azóta is fáj az a sok dolog amit tettem.. Félreértés ne essék, nem bántottam a barátnőim, pont hogy magamat bántottam és sajnos volt, hogy előttük... és ez fájt nekik, hogy nem tudnak mit tenni...

Pld.:

Random dührohamoknál elkezdem magamat ütni elég erősen, hogy lenyugodjak.. Ez régi szokás ami rámragadt, apám vert elég sokáig de mindegy nagyon nem mennék bele. Mondjuk már volt 2 eset, csak az a gond hogy ebből az egyiknek a hangulatingadozásomnak köszönhetően lett vége és szakitottam a lánnyal.

A másik pedig a folyamatos dührohamaim miatt, ami után nagyon érzelmes lettem mindig...

Altalaban a baratnom mindig sirt az ilyenek után. És csak olelgetett hogy majd rendben leszek csak ígérjem meg, mert hogy most is milyen jó vagyok és mindig megígértem de nem tudtam megállítani sose és csak úgy kijött belőlem.. Végül beleunt az örökös körforgásba és nagyon csúnya vége lett :(

azóta senkihez sem közeledtem 1 éve, mert félek, hogy fájdalmat okoznék akárki is lenne szerelmes belém.. Ismerkedni ismerkedtem, de mindig mikor alakult valami elmenekültem a lányok elől...

Nem tudom igazából mit is akartam így a végére kihozni ebből.. Bocsánat a katyvaszért.

F


2019. okt. 5. 21:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

7-es:

neked nehezen megy a párkeresés?

a helyzeted gondot okoz számodra?

2019. okt. 7. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!