Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzalom nélkül párkapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalom nélkül párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy sráccal egészen összemelegedtünk, megcsókolt és borzasztóan élveztem, de akárhogy nézem nem vagyok belé szerelmes (nem volt még barátom, igy nemtudom, hogy mennyire kéne elsöprő extázisba esnem) helyes srác, de nem annyira az esetem és vannak tulajdonságai amik zavarnak, de rengeteg minden van amit szeretek benne, és sokszor úgy el is mondanám neki, hogy nagyon szeretem,(nem vagyunk együtt) csak nem vagyok szerelmes belé, a kérdés pedig az, hogy ez ki fog-e alakulni, vagy 100%ban biztosnak kéne lennem benne, hogy később is vele szeretnék lenni, esetleg le akarok majd feküdni vele(aminek a vágyát egyelőre még egyáltalán nem érzem) köszönöm ha válaszoltok, kicsit fura lehet első olvasásra de még én is elég bizonytalan vagyok, nem csak ebben hanem úgy általánosan is.

16/l



2019. okt. 8. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs vonzalom,akkor nem fog működni. Ez olyan,hogy a villanymozdony nem fog elindulni villany nélkül.
2019. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban nagyon fontos hogy meglegyen a vonzalom, mindamellett hogy kedveled, tetszik az az ember akivel együtt vagy, itt főként belső tulajdonságokra gondolok. Nyilván kialakulhat egy kapcsolat során, de én úgy gondolom, hogyha nem érzel már az elején egy kicsit sem, egy kis szikrát sem, akkor nem hinnem hogy működhet.
2019. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Könnyen kapható vagy.
2019. okt. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon könnyen kapható vagyok ha 16 évesen csókolóztam egy sráccal életemben először ;)
2019. okt. 9. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
#4: A te korodban normális lány csak párkapcsolatban csókolózik. Te meg csak kedvtelésből.
2019. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem
2019. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az, hogy 16 évesen nem akarsz lefeküdni vele, nem jelenti a vonzalom hiányát szerintem, ha a csókot nagyon élvezted. Igazából te érzed mit szeretnél, alapból azt mondanám, hogy ennyi alapján ne gyere össze vele, de én pl az első fiúval az életemben azért nem jöttem össze, mert hogy jaj nem is vagyok szerelmes belé és vannak dolgai meg tulajdonságai, amik nem tetszenek. Ma meg már kicsit bánom, mert elképesztően boldog voltam vele, és azóta sem jellemző rám a könnyen szerelembe esés, de őt szerintem pl tudtam volna szeretni, ha nem vagyok ilyen elutasító, és nem a tökéletest hajkurászom, úgyhogy ezt is vedd figyelembe.
2019. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az utolsónak nagyon igaza van. Nincs olyan, hogy tökéletes. Olyan van, hogy egymáshoz formálódtok.
2019. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: Ha nem voltál szerelmes,akkor mit bánsz? Normális kapcsolatban jelen van a szerelem
2019. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért nehéz megmondani, mert később másképp fogod szeretni. Magamon is észrevettem, hogy a kapcsolatom elején egész bizonytalan voltam a barátommal, voltak tulajdonságai, amiket nem szerettem (sőt, vannak is) és én igazából az elsô csókot se élveztem annyira (első gondolatom: ez az ő nyála fhujj!! xD) és hát az sem igaz, hogy ne láttam volna már helyesebb vagy jobb testű fiút, de aztán elkezdtem jobban vonzódni hozzá, és elég sok lelki támogatást adtunk egymásnak, úgyhogy mostmár kialakult egy mélyebb kötődés.

Szerintem ha alapvetően szívesen töltesz vele időt, élvezed a társaságát, akkor mérlegeld, hogy mennyire visszatartóak azok a tulajdonságai, amik nem tetszenek. Mert ilyen mindenkiben lesz, ahogy feljebb is írták. Akik már 20-25 éve házasok, azok is tudnának mondani bőven olyan tulajdonságokat, amit nem kedvelnek a másikban.

2019. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!