Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha körülöttem már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha körülöttem már mindenkinek van valakije de nekem nincs és így sokszor nem tudok hozzászólni a beszélgetéshez?

Figyelt kérdés

Engem nem igazán zavar az hogy egyedül vagy csak rengetegszer van olyan hogy amikor osszeulunk a barátnőmimmel akk kitargyaljak a pasi ügyeket de én viszont nem tudok semmit sem hozzaszólni a témához mert nulla tapasztalatom van ( meg csak nem is csókolóztam senkivel) és emiatt annyira rosszul érzem magam. Mi tegyek?

(Nem tudom h helyes kategóriába írtam e:D)

17/l



2018. szept. 8. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy pasit
2018. szept. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csak ezért akarj barátot, mert akkor már a legelején halálra ítéled a kapcsolatot. :P
2018. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Várd meg míg új téma nem lesz :D

Nekem meg nincs autóm, se jogsim, tegnap én se tudtam hozzászólni egy ilyesféle témához iszogatás közben.


Nem tudom milyen mögöttes indíttatása van a kérdésnek, de ne, ne szerezz magadnak egy csávót csak azért, hogy legyen miről beszélni ilyen helyzetekben. :D

2018. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőiddel vagy, akkor hallgassad érdeklődéssel, mit mesélnek az életükről, hiszen azért vagy a barátnőjük, hogy tudjál arról, éppen mi foglalkoztatja őket.És hozzászólhatsz, elmondhatod a véleményedet a fiúról, még akkor is, ha nem ismered, csak hallomásból, de hozzáteheted,hogy igaz, nekem nincs konkrét tapasztalatom fiú-ügyben, de azért nekem az a véleményem stb. - Fejezd ki, hogy örülsz, ha valamelyik éppen jókat mond, vagy együttérzel velük, ha rossz passzban vannak. - De remélem, még egy ideig nem lesz fiúd, mert még fiatal vagy hozzák, a barátnőid is jobban tennék, ha mással foglalkoznának, együtt elmehetnétek kirándulni, biciklizhetnének, országot járhatnátok, elmehetnétek múzeumokba stb. stb.
2018. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincs tapasztalatod lehet véleményed, mondd el azt. Én sem tudok hozzászólni az autótémához, mert hülye is vagyok hozzá, meg még kb 100 év mire lesz, szóval off.
2018. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem ma volt egy csaj akit meghivtam moziba, latszott rajt h fél és szegyenlős. Nem mertem ezert megolelni se,megpuszilni se.
2018. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!