Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy nem?!

Figyelt kérdés

Eloszor is elnezest amiert nem hasznalok ekezeteket.


Van egy lany aki (14/L) pici aranyos, szep mindenki dicseri, sok fiu odavan erte, kepet nem fogok csatolni meg semmi, a lenyeg hogy eleg jo csajrol van szo, ami melle sok esz is jar.

Es vagyok en (16/F) aki szinten eleg 'helyesgyerek' nem vagyok benne biztos hogy valoban igy van -e de sokaknak bejovok szoval o kb. lanykent ugy nez ki mint en fiukent.


2x talalkoztam vele, sokat romantikazunk csok meg nem volt de huzosan olelkeztunk meg szeretgettuk egymast.


Valoszinuleg bejovok neki (ezt hallottam egy baratnojetol) viszont itt jon a kerdes lenyege: nem tudom hogy en is szeretem -e,sokszor elkepzelem ahogy megcsokolom szeretjuk egymast es a tobbi romantikus dolog.

Feltekeny is vagyok ha mas fiurol beszel, ezt nem mutatom ki.

Ugyanakkor ha szerelmet vallana lehet friendzoneolnam mert nagyon alacsony es kulsore nem illunk ossze olyan mintha a hugom lenne. Ez miatt gaznak ereznem. Szerintetek szeretem ot?



2019. okt. 13. 02:22
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem fog számítani, hogy a környezet mit gondol, akkor az lesz a szerelem. "külsőre nem illünk össze" "gáz" stb dolgokra gondolok.

A "szerelem első látásra" a romantikus filmekben létezik, érdemes párszor találkozni, hogy megszeressen valakit az ember, kialakuljon a szimpátia után a vonzalom is.

2019. okt. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!