Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? Volt mar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Volt mar valakivel hasonló?

Figyelt kérdés

Másfél éve jártam egy sráccal, akivel azért szakítottam mert nem éreztem a lángot, és azért is, mert úgy nézett ki van egy másik lány a dologban.

A lány az exem osztálytarsa. Eleinte nem gondoltam erről semmi különöset, de mára már ott tartok szinte teljesen "körberajongtam" a lányt. Ne nézzétek hülyének ha lehet, kérdésem teljesen komoly. Egyszerűen csak stalkingolom, nem értem miért, én magam sem, de bennem van az hogy valamiért nekem meg kell ismernem, mert szimpatizalok vele, és amióta követem közösségi oldalakon az én stílusom is egyszerűen afelé megy hogy rá hasonlítok. Mondhatnank ezt rogeszmenek, de nem gondolok rá minden pillanatban és nem befolyásol semmit hogy ő mit posztról, stb csak egyszerűen inspiralodok a posztjaibol. Elmentem a kepeit olykor, nyomozgatok, és nem értem ezt az egészet.



2019. okt. 15. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Most akkor te lány vagy?


Meg mi a kérdés? Vagy úgy érzed hogy bejön a csaj, vagy csak keverednek benned az érzések, hogy a pasiddal nem lett az a lobogó szerelem, de közben szimpatikus lett a csajszi (nem feltétlenül úgy) és most meg vagy kavarodva ezekkel.


Az hogy még is szerelmes vagy belé, vagy csak mint példakép vagy beleőrülve azt neked kell eldöntened.


Remélem jól értelmeztem a kérdésed.

2019. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok, a csajnak semmi köze nem volt úgy a szakitashoz, utána kezdtem el ezeket miután szetmentünk.
2019. okt. 15. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy érzel mégis valamit a srác iránt? Kicsit ez olyan mintha azért akarnál a lányra hasonlítani, mert a sráccal jár. Mintha tudni akarnak mi fogta meg benne őt.
2019. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem járnak :/
2019. okt. 17. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!