Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Parom gyereke nem fogadja el...

Parom gyereke nem fogadja el az en gyerekem, ki van/volt hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Parom kislanya 5eves,az enyem 1,5eves.Parom kislanya nagyon feltekeny.azt mondja hogy utalja a lanyom.pedig a kislanyom sokat emlegeti,szivesen jatszik vele,meg akarja simogatni,olelni.de a kislany elhuzodik.fog ez valtozni?ha igen mikor?ha osszekoltoznenk milyen iranyba fordulna a dolog?a kislany amugy nagyon apas.mondta mar tobbszor az apukajanak h biztos az en kislanyomat mar jobban szereti mint ot.hiaba mondjuk neki hogy ez nem igaz..ki hogyan es mennyi ido alatt jutott tul ezeken a nehez idokon?
2019. aug. 6. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

gondoljatok bele, hogy elég baj a gyereknek, hogy a szülei szétmentek, apunak van új párja, akinek van egy gyereke és az apja vele is foglalkozik.

kommunikálni kell a gyerekkel, programokat szervezni, érthető, hogy féltékeny és össze van zavarodva.

2019. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam en is paromnak hogy teljesen ertheto a viselkedese.mert multkor kiakadt parom es mondta neki h hagyja abba.de ez nem igy megy.ido kell neki is..csak kerdes h mennyi..en nagyon remelem hogy pozitiv iranyba fog valtozni ez idovel.probalunk a kislannyal tobb programot csinalni ahol csak harman vagyunk.hogy erezze hogy ra is jut a figyelmunkbol..
2019. aug. 6. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
A saját kistestvérére is féltékeny lenne, ha nem megfelelően készítik fel az új családtag érkezésére. A párod dolga lenne biztosítania arról, hogy őt nem szeretik kevésbé attól, hogy nem csak ő van.
2019. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
A volt feleség nem tömi a gyerek fejét?
2019. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy tömi-e..de alapvetoen nem nagyon kedvel engem
2019. aug. 9. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
" A te gyereket, meg az én gyerekem üti a mi gyerekünket. "
2019. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, képzeld a lányunk hasonlóan tett mikor lett kistesója. A kor ugyanez. Javul, hogy mennyi idő az rajtatok is múlik. Közös programok, apa-lánya idő, te is elviheted csak őt pl fagyizni, játszóterezés, menjetek közösen játszóházba, stb. Sok türelem.
2019. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!