Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézegeti a napomat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegeti a napomat messengeren exem mostani nője?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy volt egy barátom(exem) akivel fél évet voltunk együtt. Aztán én szakítottam vele mert nemakartam veszélyes társaságba kerülni.. Ő drogozik keményen, én ezt nem toleráltam. Szakítás után ő sokszor próbálta felvenni velem a kapcsolatot, de engem nem érdekelt. Kb 2 hónappal ezelőtt rámírt a mostani barátnője hogy ne kavarjak köztük hagyjam őket békén, mert ő tudja hogy én még akarok exemtől valamit.. én csak néztem magam elé ki ez a nagyképű pi**a én addig a napig a csaj létezéséről sem tudtam.. mondtam a csajnak hogy nem tudom mi ütött belé, hiszen én szakítottam exemmel, ha annyira akarnék tőle valamit akkor gondolom beszélnénk meg tartanánk a kapcsolatot.. azt se tudtam mellesleg hogy exemnek van valakije. aztán ráírtam idegesen exemre hogy állítsa le a nőjét, engem ő nem érdekel.. hiszen van már azóta nekem is valakim, én koptattam le exem, és fogalmam sincs miért írt a mostani barátnője olyan hangnemben rám. jól leteremtettem exem, majd megnyugtatott hogy beszél a barátnőjével hogy hagyjon engem békén. mondom köszi. rá 2 napra rámír exem hogy találkozhatnánk valamikor. mondom hát hogyne.. azóta se beszéltem se exemmel se a barátnőjével. 1 hete észrevettem hogy a nője nézegeti a napomat, egyszerűen nem értem mi a francot akar tőlem.. felfoghatatlan.. szerintetek mit akar tőlem ez a nő? visszahallottam hogy rólam érdeklődik közös ismerőseinknél, nagyon unom már..

2019. okt. 19. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Messengeren nem lehet privátra állitani?
2019. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de lehet. nekem úgy van beállítva hogy csak ismik lássák erre mindíg ott ez a rib**c
2019. okt. 19. 12:52
 3/6 A kérdező kommentje:
és nem ismerősöm.
2019. okt. 19. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele, nehogy a végén még bántani akarjon a csaj, az ilyen féltékeny csajok mindenre képesek.
2019. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem miért féltékenykedik..
2019. okt. 19. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert olyan típus.

Sok ilyen csaj van, hogy az exeket akaratlanul is kinem állhatja, nekem is volt ilyen barátnőm.

2019. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!