Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet velem a baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés
Egy életvidám, bulizós, "folyton mosolyog" beszél stb lánynak írnám le magam. Gyakran járok bulikba, meg ide-oda a barátokkal-barátnőkkel. Mindent pozítívan próbálok meg megélni, de a volt pasijaimmal voltak gondok mindíg a legjobb de ezzel együtt legnagyobb bunkókat fogtam ki. Aki meg nem ilyen volt az csak simány besavanyodott a saját kis világába. Velem lenne gond? Egyébként nem tartom magam csúnyának és mások szerint szép vagyok (nem kell letámadni, hogy nagyképű vagyok. Azért írtam le mert az az indok kizárva)

2016. febr. 29. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom mert csak az ilyen fiúkat veszed észre..
2016. febr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt egy a kérdés,mi nem baj veled.
2016. febr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbálok mindenkit megismerni és belső alapján dönteni, de visszahallottam és azért nem jönnek oda mert megvannak győződve, hogy visszautasítom őket. És inkább nem is próbálkoznak. Ezeknél én sem kezdeményezek mert egy férfi legyen férfi. Még senkit sem utasítottam úgy vissza, hogy lelkileg tönkreteszem, próbáltam aranyosan elmagyarázni, hogy mi nem tetszik benne és min változtasson :)
2016. febr. 29. 19:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves másadik, nagyon aranyos vagy :) mindkettőtöknek ment a zöld kéz
2016. febr. 29. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem veled semmi baj sincs.
2016. febr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy :* köszönöm a válaszod de valami csak kell legyen. Nem nehéz ehez az életmódhoz alkalmazkodni? Egyébként ment a zöld kéz
2016. febr. 29. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. febr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16
2016. márc. 1. 06:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy nagy baj lenne veled, amúgy a bulikban értelmes srácot nem igazán fogsz találni mert ott nincs.

Amúgy ha ez vígasztal én meg normális lányt nem találok.

Mert tényleg a belső a fontos de sz@rnak rá. Ez van.

2016. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!