Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most minden happy vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dwikee01 kérdése:

Most minden happy vagy csak hazudik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerösöm akihez heti 1x beszoktam menni ahol dolgozik és tetszik a lány az összes hibájával eggyüt is és van barátja ezért nem akarom elrontani neki a kapcsolatát de valahogy nem fért össze hogy álitolag megvannak boldogok de közbe ilyen zenéket rakott be https://www.youtube.com/watch?v=zABLecsR5UE

2019. okt. 22. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

és ugy gobdolod hogy szerelmes beléd ugye?

Nyugi nem , csak te gondolod így.

A számban mély érzelmek vannak és olyanra gondolt akit nagyon szeretett vagy szeret, téged meg nem is ismer.

2019. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért? Aki kapcsolatban van, nem hallgathat szomorú zenét?

Meg amúgy hova rakta ezt be? Ezt hallgatta? Vagy nem tetszhet neki egy lassabb, szomorkásabb zene, mert van párja és boldog vele?

2019. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem attól hogy ilyen zenéket hallgat még lehet boldog párkapcsolata. Ez a szám alapból is nagyon szép és elég sokan szeretik.
2019. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!