Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy furcsa "dolgom"....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy furcsa "dolgom". Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, a barátom 17. Lassan 2,5 éve vagyunk együtt.

Van egy furcsa "dolog":

Amikor csókolózok és az ölébe ülök, akkor szeretek rajta úgymond mozogni.


Pár napja voltunk moziba az osztálytársaimmal és a filmben volt egy sz_e_xjelenet. Az osztálytarsaim (lányok) mind elfordultak, meg eltakarták a szemüket. Én pedig a barátomon szoktam mozogni. Most akkor velem van a baj?



2019. okt. 26. 17:42
 1/9 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt:

Még mind a ketten szüzek vagyunk. És én ruhában szoktam mozogni rajta.


Nem kamu a kérdés, mielőtt valaki ezt gondolná.

2019. okt. 26. 17:44
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
senki nem gondolta hogy kamu csak te mert gyerek vagy.
2019. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy van baj veled. Csak felizgat a barátod, ennyi az egész. Ez egy természetes dolog.


Mellesleg... miért nem rendes írtad le azt, hogy szexjelenet? :D Félsz leírni a szex szót vagy mi?

2019. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Semmi baj nincs veled, dolgoznak a hormonjaid és nem vagy olyan túlontúl (ál)szemérmes mint az osztálytársaid
2019. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
most komolyan a 16 éves barátnőid a moziba eltajarják a szemüket egy szexjelentnėl..?
2019. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
amugy szerintem ha egy pár egymás ölėbe ül, és úgy csókolózuk, akkor soha nem mozdulatlanul csináljak, - szóval nincs abban semmi extra ha mozogsz. csak akkor lesz ciki a fiúnak ha túlsâgosan felizgult..
2019. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Ez nem furcsa :D Nincs veled baj. Ilyen barátnőt kell nekem :D
2019. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen én is ezt csináltam az akkori barátommal ,mi is szüzek voltunk

Semmi gáz nincs ebben

Csak benned előbb előjön a szexuális vágy mint a többiekben

2019. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amikor 10 éves voltam, és a fiúk póló nélkül jöttek ki, akkor a lány osztálytársaim elkezdtek sikítani, hogy fujj, a fiúk póló nélkül vannak. Engem igazából nem zavart a dolog, de én is elfordultam meg eltakartam a szemem, mint a többiek.
2019. okt. 26. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!