Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Három napja szakított velem a barátnőm, aki az osztáytársam is. Azt mondta hogy már nem szeret úgy. Én viszont az egy év alatt míg együtt voltunk mindent megadtam neki, figyeltem rá kedves voltam vele, mindig ezt a hozzáállást szokta meg tőlem. Mikor úgy nézett ki hogy szakítunk, gyakran sírtam emiatt és visszakönyörögtem magam, ami a legnagyobb hiba volt, már tudom. Aztán most, amikor végleg szakított velem, változtattam a hozzáállásomon és úgy tettem mint akit nem érdekel, nem voltam vele kedves, nem írtam neki, suliba se úgy viselkedtem vele mint ahogy megszokta, és emiatt most sírt. Kérdezte hogy hogyan tudok ilyen könnyen túllépni rajta, ő azt hitte hogy szeretem. A szép szavakkal nem értem el semmit, pedig próbálkoztam de hiába. Ezért is döntöttem úgy hogy igy fogok vele viselkedni. Most megtapasztalhatta, hogy milyen volt nekem, mikor teljes szívemből csak őt szerettem és ezt akkor nem értékelte. Vissza akarom szerezni mert még mindig nagyon szerelmes vagyok belé.

2018. márc. 27. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Csípja a szemét, hogy nem mész le kutyába, mint először. Ha nem akarja veled, hagyd. A szerelem egy idő után közömbé alakul. Elmúlik nagyon lassan. Erre nincs gyógyszer sajnos.
2018. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
95%
Két dolog jutott az eszembe; egy szerelmes levél(akár szóban), amiben leirod, hogy Szereted, hogy miert szereted, es hogy a legkevesbe sem leptel tul rajta, sot, az erzeseid cseppet sem valtoztak, stbstb, az erre valo reakciojatol fuggoen pedig meghatodik vagy pozitivan reagal legyel megint kedves vagy probalkozz ha pedig nem, akkor hagyd a francba, mert te is mondtad, hogy rossz otlet volt visszakonyorognod magad, eshat O is csak szakitott veled valamiert. Ha mondjuk az erzelmei tenyleg elmultak, akkor ez veszett fejsze nyele, es ot is mar csak a ragaszkodas tartja, viszont ha o is szeret, lehet hogy csak azt akarja hogy kuzdj erte.. gondolkozz el, hogy neked meg megeri-e.
2018. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
46%
Análintrúder szokott még segiteni ilyenkor. A 3 végű 5 gigahertzeset ajánlanám abból a pirosat mert a kék bugos szokott lenni
2018. márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nehogy osszejojj vele megint. Ugyan ugy padlora fog tenni. Te mar bizonyitottal, most neki kell. Illetve ha nem szeret mar ugy akkor miert sirt amikor mar nem foglalkoztal vele? Papucsnak nez. Mondom. Nehogy osszealj vele megint. Keress mast.
2018. márc. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na ma azt mondta hogy szeret és hogy hiba volt szakítani
2018. márc. 28. 16:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Es te ezt elhiszed? Ha igazabol a semmi miatt szakitott veled, mi lesz ha jon egy "jobb" faszi? A sajat erdekedben hanyagold szerintem.
2018. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát de akkor miért sírt?
2018. márc. 28. 23:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Haaat nehez kerdes...Mond neki, hogy te mar kezdessz rajta tul lenni...Es hagyd par napig..Ne csajozz, meg semmi, de vele se goglalkozz.Mond neki, h atgondolod mi legyen.Aztan ha mar a falat kaparja erted, akkor bekulj vele mi...Kis taktika, amibol kiderul, h csak azert akar-e, mert bantja, h tul vagy rajta, vagy azert, mert tenyleg szeret
2018. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most meg azt mondja hogy biztos én nem szeretem ha olyan bunkó tudtam lenni vele
2018. márc. 30. 00:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikyen az adjon isten, olyan a fogadj isten.
2018. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!