Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem vagyok szerelmes egy lányba, de mégis mindíg arra vágyom, hogy megöleljem, megpusziljam, aludjak vele, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, akibe nem vagyok szerelmes, de mégis mindíg ezek járnak a fejemben. 16F

2019. okt. 29. 10:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tehát ha csak simán rá gondolok, akkor semmi olyan érzést nem vált ki belőlem, mint azok a lányok, akikbe szerelmes voltam, meg nem gondolok állandóan rá.
2019. okt. 29. 23:55
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom még elképzelni, hogy esetleg a lánynak problémái vannak az életben, és te ezt látod rajta, és segíteni akarsz neki,vagy legalábbis sajnálod őt és úgy érzed ott kellene lenned mellette (ahogy írtad:megölelni, megpuszilni stb.)
2019. okt. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, komolyabb problémái nincsenek az életben, csak mint egy átlag embernek.
2019. okt. 30. 12:44
 14/14 anonim ***** válasza:

Haha

Én odáig vagyok az egyik osztálytársamért, és tudom, hogy nem viszonzott a dolog, de ettől függetlenül valami fura van köztünk.

Elolvastam a kérdésed és de klassz lenne ha ő írta volna ki XD :D

2019. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!