Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak ezen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy a barátommal rengeteget veszekszünk az ostobaságaim miatt. Az első bajom az, hogy néha akaratlanul hazudok neki, pedig rettentően igyekszek, hogy ne tegyem, de egyszerűen kicsúszik a számból, és már késő lenne vissza szívni. Régen rengeteget hazudtam neki, ezért nagyon fáj és a szívére veszi, ha most is vétek pár hibát. A másik probléma pedig az, hogy gondolkodás nélkül beszélek, és nem fut át az agyamon az, hogy mi lesz a közeljövőben, ha azt cselekszem, ha ezt mondom. Ezért is nagyon sokat veszekedünk, amihez persze mindig hozzá rakódik még több probléma és van, hogy hetekig rosszul érezzük magunkat. Volt, hogy 1-2 héttel ezelőtt 1 hónapig tartott a veszekedésünk, de igazából minden nap rosszul érezzük magunkat, mert mindig elrontok valamit. Azt hiszi, hogy játszok vele, hogy nem törődök vele, és hogy nem érdekelnek az érzései. Pedig ez nem így van, hiszen elmondhatatlanul szerelmes vagyok a fiúba, ő a mindenem és nagyon, de nagyon szeretem mindenét. Hiába kérek tőle bocsánatot, már nem hatja meg, főleg, amikor ideges. Nem tudom, hogy mihhez kezdjek, nagyon kétségbeesett vagyok, szükségem van valakinek a segítségére! Nagyon megköszönném, ha valaki adna tanácsokat arról, hogy hogyan változtassak magamon.

2018 december óta ismerem, február eleje óta vagyunk együtt, távkapcsolatban. A fiú nem magyar, így angolul beszélünk, ha ez számítana. 16 éves vagyok, ő pedig 19.


2019. okt. 29. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából csak az elhatározás segíthet. Ha valóban szereted azt a fiút, és tudod hogy rosszul esik neki akkor valahogyan figyelj jobban arra hogy ne kövesd el ezeket a hibákat. Teljesen megérthető hogy rosszul esnek neki ezek a dolgok, főleg ha ilyen rendszeresek, és azt is tudom, hogy nehéz az embernek magán változtatni, de muszáj lesz megpróbálnod valahogyan. Erre nincsen recept vagy praktika, elhatározod hogy megváltozol és teszel érte. Sok munka lesz de megéri ha valóban ennyire szereted azt a srácot.
2019. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Le kell szoknod magadtól, más megoldás nincs. Mivel egy egézséges párkapcsolat a bizalmon alapul, ezért a hazudozás nagyon nem tesz jót. Ha tegyük fel ennek a kapcsolatnak vége szakad, akkor ennek egy újabb együttlét során is meg fogod inni a levét és lehet hogy csak egy nagy bukfencből fogsz tanulni ami nem lenne jó.
2019. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!