Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változtassak ezen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fiu inkább úgy néz rám mint egy haverra mint inkabb egy olyan szemelyre akivel ossze is jonne. Atlagosan nezek ki (bar van egy kis tulsulyom). Unom mar hogy senki nem akar tolem semmit mert inkabb ilyen nagyon jo barat vagy teso vagyok. Hogy tudnek ezen valtoztatni? 15/L
2017. nov. 6. 20:29
 1/4 Modeler ***** válasza:

Ha a fiúk nem kezdeményeznek, próbálj meg Te.

Ha zavar a túlsúlyod, kezdj edzeni járni, akár ott is ismerkedhetsz :)

2017. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát bro ez már csak ilyen.


lel de ugyan abban a helyzetben vagyunk :D.


Amúgy szerintem ami késik nem múlik;) és itt most nem a mikulás csomagra értettem:D.

2017. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát,ha a fiúk nem kezdeményeznek,próbálkozz lányoknál.
2017. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?
2017. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!