Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek neki? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve szemezünk egy nálam jó pár évvel idősebb fiúval. Sose beszélgettünk még, utcán mindig köszönt, és nagyon sokszor feltűnően megbámult. Barátnőim is látták már, hogy nagyon néz. Semmilyen infót nem találtam a neten róla, így hát ma odamentem hozzá és megkerdeztem a nevét.(mint utólag kiderult nincs is neki facebookja és semmilyen platformon nincs fenn.) Utána pedig rám mosolyogott. A közös utainkon általában mindig mosolyog rám, és néz.

Sokan mondták, hogy barátságos és közvetlen.

Szerintetek tetszhetek neki?

16/L



2019. nov. 4. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti!

Viszont mostmár így, hogy oda mentél hozzá, várd meg, hogy Ő lépjen!

(Jegyezd meg egy életre: Hamu alatt lappang a parázs.)

2019. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy vala fog e lépni, mert ha eddig nem akkor szerintem ez után sem. Hirtelen felindulásból jött ez, hogy oda megyek hozzá, tehát ezután már megvarom, hogy lépjen ha fog egyaltalan.
2019. nov. 4. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, lépni fog.

Légy türelemmel.

2019. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!