Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok keseredve, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Van vagyis volt egy lanybaratom akit egy kirandulason ismertem meg. elvesztettem ha minden igaz, mar most nagyon hianyzik pedig meg csak 1 napja sincs hogy nem beszeltunk, mindig jokat nevettunk egyutt, nagyon hasonlitunk egymasra, ugy erzem nelkule ures vagyok, es talan o volt az egyetlen igazi baratom.

Na mar most a problema ott kezdodik hogy en teljesen odavagyok erte, es be is vallottam ezt neki.. nagyon feltem hogy ramegy erre a baratsagra de sajnos vegul igy is lett. Mondtam neki hogy akkor inkabb ne beszeljunk mert faj hogy en csak egy barat vagyok neki es azt mondta hogy sajnalja, :(

Egyszeruen nem tudom ot elengedni mert nem vagyok ra kepes, o lett volna az elso olyan lany akit tiszta szivembol tudtam volna szeretni, de valoszinuleg mar soha sem lesz minden ugy ahogy volt. 18/F


2019. nov. 8. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még. És sok lány van még hidd el. Nincs olyan hogy "ő más mint a többi!" Mert nem ismered a többit. Ha magányos vagy akkor menj és tölts időt haverokkal vagy menj el csajozni akkor is ha még nem tetted túl magad. Vagyis akkor még ne de hidd el egy pár év és már semmi ilyesmi nem lesz. Az idő sok mindent begyogyit. Ne emészd magad mert akkor elő jön a depresszió és az öngyilkossági vágy. Nekem is volt ilyen időszakom. Ha bármi van dobj üzit segítek ahol tudok.
2019. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!