Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék? Teljesen el...

Mit tehetnék? Teljesen el vagyok keseredve

Figyelt kérdés
kb 5 napja nem voltam wc-n mert mindig akkor melletti volna amikor nem tudtam elmenni, viszont tegnap itthon jött rám, de annyira kemény volt a székletem, hogy akár mennyire erőlködtem, nem sikerült, viszont a fenekem nagyon nagyon fájt utána, és azóta már többször is rám jött az inger de fél óra wc- n ülés eredménye mindig csak az lett hogy rettenetesen fáj a fenekem és egyszerűen nem tudom mit tehetnék. Teljesen el vagyok keseredve. Segítsetek légyszi.
2015. máj. 27. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
patika, hashajtó, esetleg hashajtó kúp
2015. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Crudius válasza:

Próbálj meg minél több folyadékot magadhoz venni, esetleg hashajtót...

Nem vagyok orvos, de jobb lenne mielőbb felkeresni egy orvost.


Jobbulást!

2015. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
búzakorpát joghurt/kefírbe, ez lazítja a széletet hátha könnyebb lesz...
2015. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Van olyan, hogy keserűsó. Apám használja. Reggel, éhgyomorra kell egy teáskanálnyit langyos vízben oldani és meginni. Lehetőleg olyan napon próbáld ki, mikor nem kell menned sehova, mert elég erőteljes a hatása. Maradj otthon, hogy szükség esetén gyorsan tudj WC-re menni. Vagy a másik a Glauber-só. Ugyanígy kell használni, csak ez nem olyan erős.
2015. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!