Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lány aki nagyon tetszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány aki nagyon tetszett nem érdekeltem, ezért továbbléptem és belezúgtam a legjobb barátnőjébe (nem tudtam) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Villamoson láttam meg egyszer és gyönyörű szép.Egész úton őt néztem.Egyik nap beszéltem vele pár szót interneten,nagyon kedves volt.Nem tudom hogy mit kéne tennem,mert szeretném megismerni de közben nem akarom hogy a barátnője megtudja.Meg hogy és hova hívhatnám el ismerkedés céljából?Gondolkodtam egy sétán meg egy sütin/kávén de azt se tudom hogy hívjam el.

2016. nov. 2. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Na akkor álljunk meg pár alap dologra.

Ha a lány a legjobb barátnője, akkor nem fogod tudni titokban tartani hogy ti ismerkedtek (hiába szeretnéd). Döntsd el hogy mit akarsz, KIT AKARSZ. Tessék nyílt lapokkal játszani, őszintének lenni mindenkivel.

2016. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt értem és köszönöm a választ de akkor hogy kezdjem a lánynál? Elhíjam valahova beszélni? Vagy más ötlet? És hogy/hova hívjam?
2016. nov. 2. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha másképp nem megy akkor kérdezd meg Face-n, hogy nincs-e kedve eljönni veled valahová.
2016. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azzal ne foglalkozz hogy ő a legjobb barátnője. Nyugodtan hívd el őt kérdezd meg tőle, hogy nem-e lenne kedve meginni veled valamit vagy elmenni sétálni.
2016. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!