Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még van esély?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még van esély?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel egy suliba járunk, és megtudtam, hogy tetszem neki. Ráírtam, jól el tudtunk beszélgetni, és látszott rajta, hogy nem vagyok közömbös neki, tehát éreztem, hogy tényleg tetszem neki. Találkoztunk, akkor is minden jó volt, de utána azt mondta, hogy egy kicsit lassítsunk, tehát ismerjük meg jobban egymást, illetve az elején még ne beszéljünk minden nap. Szerintetek ezek után van még esély, hogy összejöjjünk?
2019. dec. 3. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rosszra gondolni, inkább ő látja jól. Nem szeretné, ha már a kapcsolat elején megfojtva, korlátozva érezné magát. Adj neki teret, hagyd, hogy ő keressen.
2019. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1!
2019. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az is közrejátszik, hogy még nem volt barátja. Úgy döntöttem, hogy most 2-3 napig nem keresem, és utána megint ráírok. Csak kissé bizonytalan lettem, de remélem, hogy nem rontottam el eddig a dolgokat :D
2019. dec. 3. 18:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Ti mit tennétek ebben a helyzetben?
2019. dec. 5. 16:49
 5/6 anonim válasza:

Hagy neki levegőt! Nem kell letámadni!

Hisz ráértek nem?🙂

2019. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez is igaz. Azért nem szeretnék sokat várni, mert lehet, hogy csak szórakozik velem. Párszor már jártam így, ezért nehezebben bízok meg a lányokban
2019. dec. 8. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!