Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért? Anyukám nem szereti ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Anyukám nem szereti ha a barátomnál alszok. Szombatonként szoktunk egymásnál aludni egyszer ő nálunk egyszer én náluk. Viszont ma mondta anya hogy nem szereti amikor ott alszom. 17/L

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha azzal nincs baja, ha nálatok vagytok, akkor aggódik érted. Jobban szeret otthon tudni, biztonságban.
2019. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem szeret szombat este arra gondolni, hogy épp most rakják a lányát
2019. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem koltoztok ossze
2019. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert ha nálatok vagytok akkor szem előtt vagytok, és úgy jobban biztonságban érez.
2019. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg engedi, nincs gond. Félt, ez az anyák "dolga".
2019. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én ezt teljes mértékben megértem de ő azt nem érti meg hogy jobban szeretek vele úgy lenni ha nem nálunk vagyunk
2019. dec. 3. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Majd leszel, ha összeköltöztök. Kompromisszum. Ő az anyukád, kicsit több megértés! Gondolj azokra, kiket tiltanak a barátjuktól a szüleik.
2019. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Attól tart hogy ha nem otthon pajszerol alád a kanod akkor nagyobb az esélye hogy jól teherbe fröcsög mert náluk felszabadultan jól aládpakol.
2019. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
73%

Nekem azt sem engedi, hogy fiúkkal talalkozzak akár az utcán :(

16/L

2020. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!