Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, vagy erez valamit? 🤨

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez valószínű elég hosszú sztori lesz, és nagyon megköszönöm annak aki elolvassa, és segít.

Az egész annyi, hogy van egy 1 évvel fiatalabb fiú nálam,tegyük fel legyen a neve Pista.

Mikor vege lett múltkor az edzesemnek, udvaron voltunk es mondtam a haveromnak h most bena volt a Pista meg siman ki lehet cselezni a kapu elott,mert szoktunk fiuk ellen is játszani.Aztan utana később meg oda jott a Pista es kozbe beszelt a haverom nekunk h kik lesznek a csapataba a foci kupan, es mondja a pista hogy ne mondjad ugyis mi nyerunk, es mondja a haverom h jovan te meg kussoljal, a *nevem* is mondta h bena kapus vagy ees aztan ideges voltam, elkezdett mosolyogni a pista,kicsit piros is volt es mondja h ma tenyleg szar voltam.

Es mondtam haveromnak h de bunko vagy,h vissza mondtad es mondja a pista h jajj *haverom neve* adj neki egy vigasztalo puszit, meg egesz buszig mondogatta hogy en vagyok a haverom csaja, es egesz hazaig velem piszkalta a haverom

Aztann valamelyik nap is mindig mikor elmentem mellette raneztem i es elkezdtem mosolyogni, ugye ez miatt, aztan o is 😂

Masnap foci kupan meg mondtam neki h hajra Pista es elkezd igy mosolyogni meg bologat x

Utana mikor ok nem játszottak, ultem a padon, 3 fiu kozt

En ultem kozepen, mellettem ültek.

Es igy a bal oldalamon volt egy kis hely, es az mellett ultek meg fiúk

Aztan oda ült azok melle a fiuk melle a pista

Vagyis hat igy mellem kozvetlen, kerdezi hogy mennyi az allas? Mondom honnan tudjam

Azt mondja h dehat itt ultel végig

Es hat mikor vege lett a foci kupanak,mentek oltozobe meg mi is mondtam neki(k) h szep volt, mondja hogy koszonjuk szepen.

Aztan aulaba lementunk haverommal, utanaaa lejott a pista is meg minden

Es utana így együtt mentünk fel palyara haverommal pistaval, meg az o osztalytarsaival.

a lenyeg hogy majdnem elottem allt csak o kicsit alrebb volt es igy észrevettem vagy nem tudom h mindig mikor mondtak valamit, vagy valami viccet parszor ramnezett.

Tegnap pedig Mentem a folyoson pista ott van, es egy 5mpig egyfolytaba néztük 1 mast mig el nem kerültem😂

Ebednel meg az volt hogy van egy otodikes gyerek,aki hat mondjuk úgy hogy szereti kielni a szexualis vágyait, mason..xd aztan pooont mogottem volt az otodikes gyerek es olyan kozel allt hozzám a h mondtam neki h induljon meg hatrebb mer baj lesz. Es hat mit ad isten pont utana jott a gyerek moge a Pista..

Aztan en nem figyeltem, es o meg halkan mondta az otodikes gyereknek h jojjon kozelebb hozzam tudjatok direkt es utana mondja h nem megyek kozelebb. Mondom h de pista mar basszus😂 aztan utana elkezdte lokodni a gyerek talcajat direkt h az enyem is arrebb menjen.

Tegnap pedig bekovettem instan, vissza is kovetett.

Koszonom tenyleg mindenkinek aki veszi a faradtsagot es segit!❤️



2019. dec. 8. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha te ranezel valakire, meg mosolyogsz ra, beszelgetsz vele, viccelodsz, stb. az azt jelenti, hogy bejon neked? Az emberek szoktak egymassal kommunikalni, jo esetben nem neznek keresztul egymason. Nem, nem jelenti, hogy beled van zugva, de ha azt akarod, akkor flortolj vele(ha lehet ne interneten, bar lehet en vagyok maradi), vagy ez mar nem szokas 2019 vegen?
2019. dec. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, hogy belém van zúgva, egyszerűen csak így vettem én észre. Ezelőtt egy szót sem beszéltünk, mint kb az idegenek és most hirtelen ilyen fura lett. Mert amúgy ő nem ez a kedves típus, csak nagyon néha. És ebből gondoltam..
2019. dec. 8. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem tetszel neki! :D persze a leírtak alapján semmi sem 100%. De valószínűleg ilyen idősen én is így reagálnék rá mint a srác. Próbálj mellé ülni szünetekben vagy rajzolj a füzetébe nézd meg mit reagál, esetleg hívd el korcsolyázni. :3 21/F
2019. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom!! :) sajnos nem osztaly tarsam.

Es Haat, elegge bizonytalan vagyok mert tegnap reagaltam sztorijara is instan 1 emojival, arra nem irt ami ertheto. De suliba ma konkretan ram sem nezett..

2019. dec. 9. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!