Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek túlságosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek túlságosan meghíztam?

Figyelt kérdés

180 centi vagyok, szeptember óta 72-ről 86 kilóra híztam.


(Kollégium, több evés, kevesebb mozgás).


Eléggé látszik a változás, jelentős pocakom is lett.


Szerintetek ez túl kövér? Vagy még belefér??



2019. dec. 9. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem kicsit sok főleg ha úgy nézed, hogy közel van a 100 hoz és ha így folytatod el is érheti.

Milyen lenne kimondani, hogy 100kg vagyok? szerintem próbálj meg legalább 72 re visszamenni. Utána úgyis sokkal jobb lesz :)

2019. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem igen:/ inkább igyekezz lefogyni

Sok sikert:)

2019. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiukent mondom ugyan de szerintem rendben van :D
2019. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

A ferfi legyen nagy. En is az vagyok, 188cm es 92kg.


Ha ne adj Isten valaki megtamad titeket, a nagyobb emberbe vagy nem kötnek bele, vagy jobban megvéd.

A 70kg-os fiucskaktol senki sem fél.

2019. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy híztál meg, szerintem ez még bőven átlagos súly.
2019. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most jobb :) Egy férfi legyen kicsit testesebb!
2019. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Figyi, ez sok mindentől függ.


Nincs rólad előtte-utána fotóm, szóval látatlanban írok.


BMI szerint;


"Az Ön ideális testtömege:

76.15 kg"


És szerinte a súlyod a normál tartomány határa.


NO, DE


Ugyebár, a BMI nem mindig megbízható.


Volt, aki mesélte, hogy az izmai miatt nagy a súlya, a BMI meg kórosan elhízottat ír rá.


Én 157 cm magas vagyok, 49 kg. A BMI szerint sovány vagyok és 57,9 kg-nak kéne lennem.


"Az Ön ideális testtömege:

57.9 kg

Kívánatos szélsőértékek:

50.5kg - 65.3kg"


Jelenleg mindenki azt mondja, hogy rendben van a súlyom. Amikor 50 és 52 kg mozogtam is rendben volt. 54-55 kg-nál azért kicsit már vastagabb voltam. 57 kg-nál már kaptam megjegyzéseket, hogy kéne valamit mozognom. 60 kg-san pedig már szóltak, hogy meg vagyok hízva. 63 kg is voltam, na akkor már teljes mértékben ducinak számítottam. Pedig A fentiek alapján 63 kg-ig még bőven normális volt a súlyom...


Viszont; én egy apró nő vagyok, Te egy magas férfi. A magasabb férfiaknál talán nem is annyira gond egy kis plusz súly és nem túlsúlynak látszik. Nekem vannak férfi ismerőseim. Az egyiküknek van súlyfeleslege, de nem látszik meg rajta, inkabb férfiasabb, a másik meg vékony nagyon és nem annyira férfias.


Ha Te így nem érzed magad jól, nem érdemes őrült fogyókúrába kezdeni, mert úgyis az lesz a vége, hogy visszahízol pikk-pakk (tapasztalat). Konzultálj egy dietetikussal. De, ha igazából nem zavar, pár nekrofil lány miatt, akik a csontvázakat szeretik ne fogyj le. A dietetikusom is megmondta, amikor az anlrexiából hízlalt fel 36 kg-ról 45-re, hogy ő, amikor valaki fogyni megy hozzá, mindig azt kérdezi meg, hogy az egészségi állapota miatt kell e a fogyás és, ha nemet mond, mindig érezteti vele, hogy önmaga miatt fogyjon, ne más ember miatt (hogy ne alakuljon ki nála, ami nálam meg a társaimnál).


Amúgy simán "magától" is lemehet a felszedett súly - volt pl ismerősöm, akinek a körülményei változtak az egyetemen és előtte kicsit duci volt, majd az egyetem végére vékony lett. Szóval ne pánikolj emiatt.

2020. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Wtf? Kollégium és több evés?:D Ez a kettő hogy fér bele egyáltalán egy mondatba?xdd

Bár én srác vagyok amúgy, de 50 kilóval több, mint Te, amihez 173 magas vagyok, de még én is találok magamnak nőt, szóval neked aztán semmi miatt nincs okod aggódni:D Csak olyat kell keresni, akinek bejönnek legalább csak a kis plusszal rendelkező srácok, és minden meg van oldva. Igen, tudom, ez egyszerűbb, mint lefogyni, de én nem akarok, nagyon jól érzem magam így, és ha Te is, akkor ne mások miatt adj le, hanem csakis magad miatt, ha téged is zavar! Szerintem.

2020. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!