Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Vagy csak túlságosan szimpatikus vagyok neki? Mit csináljak ha nem viszonzom? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Szóval először is az osztálytársam egy igazi bunkó, és tavalyig utáltam, mert mindenkivel szemét volt aztán idén haverok lettünk ,mert ő nagyon próbált a barátkozni velem (eddig is próbált ,de én visszautasító voltam , mert csak a hülye gyereket láttam benne)... de velem mindig kedves bármi van ezt ki is fejtem... , és nemrég volt egy nap amin úgymond elgondolkoztam...túlságosan kedves és odafigyelő volt velem :P , rájöttem ,hogy eddig is ilyen volt... pontokban leírom:

-Mindig keresi a szemkontaktust ,és én eddig mindig elnéztem de most nemrég felfigyeltem rá hogy mindig engem néz...

-Mindig kedves hangon beszél velem , mindenkivel kiabál meg flegmáskodik, aztán kérdezek valamit és átvált kedvesbe , figyel rám, és segít stb

-amikor mások rászólnak hogy hagyd már abba (mert mindig kattogtatja a tollát vagy valamivel vabrál) akkor visszaszól és folytatja , de ha én megkérem , szó nélkül abbahadja

-Másokat fellök, lökdös (még a lányokat is), de ha mondjuk engem meglök valaki akkor meg beszól neki , vagy valaki mellettem jött és rászólt , hogy ne másszon már rám annyira

-néha beszól nekem olyanokat hogy pl. csocsózok és odaszól nekem "Hogy Hajrá (nevem)!"

-tehát röviden szerintem kivételez velem

Eddig is nagyon kedves volt velem , de én csak azt figyeltem hogy másokkal milyen bunkó , és én nem akartam ilyen barátot már alapjáraton utálom a nagyképű embereket meg a beszólogatósokat ezért az ilyen barátok szóba se jöhetnek szerintem , de idén még több időt tölt azzal hogy kedveskedik, és most meg már csak erre koncentrálok

Nekem nem tetszik , de lehet hiányozna hogy velem nem bunkó, szerintem minden lány örülne ha valaki kivételezne vele, szerintem tetszek neki belegondolva , de lehet hogy csak a barátságomat szeretné mert szegény nem bírja elviselni hogy valaki nem bálványozza :D

De akkor legyen az a fő kérdés ,hogy hogyan viselkedjek vele?akkor ezekből tuti tetszek neki?

Most teljesen normális vagyok vele , sokszor nevetgélünk a szünetekbe , amikor nem rohanok más helyekre, tehát a barátságát sem nagyon akarom már elveszteni :D (nem tarom magam szépnek, nekem ha barátnőm nem mondaná hogy "Figyelj már xD" , akkor fel sem merülne bennem hogy tetszek valakinek :P)

Bocsánat a szöveg hosszúságáért , azért ha esetleg érthetetlen , és azért ha esetleg vannak benne helyesírás hibák is xD

Akinek van valami tippje az kérem írja le ,

nem kérek troll válaszokat ha lehet (de nem hiszem hogy nem lesznek,mindenhol vannak olyanok akik megnyitnak egy kérdést és egyből szétoltják a kérdezőt, xD)

Ja és elég fiatalok vagyunk , nem is nagyon merült fel bennem ez a "tetszik nekem" gondolat eddig, csak ő szerintem nagyon erre utal , 13 évesek vagyunk :'D

Köszi ha végigolvastad :)



2017. nov. 29. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyértelműen tetszel neki. :)
2017. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!