Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanács vagy bármi? Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács vagy bármi? Nem tudom mit írjak ide.

Figyelt kérdés

Na szóval

Van egy leányzó akivel szimplán csak lefeküdnénk viszont egyikünkhöz se mehetnénk mivel 17 évesek vagyunk és hát szülök sajna mindig otthon, azt gondoltam hogy bérelek egy szobát(nem apartman vagy hotel).

Csak az a félelmem hogy belenne kamerázva vagy bármi.


Valaki volt ilyen helyen már?

Normális válaszokat szeretnék ha lehet.


2019. dec. 18. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az, hogy 18 éven aluliaknak nem adják ki. A szoba maga nincs bekamerázva, max a folyosó.


Ha arra gondolsz hogy magán személytől vennéd ki, az már lehet be van kamerázva, ha másnem egy nagyon rejtett kamera. Esetleg fel is töltik a netre idővel.

2019. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha be van kamerázva arról, nektek tudni kell!

Ha úgy kameráznak le hogy nem is tudtok róla, illetve nyilvánosságra kerül, fel jelenthetitek őket.

Azért ne olyan putri helyre menjetek.

2019. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Első: kiadják 18 éven aluliaknak, sőt a 18 éven aluliak még mentesülnek valami adó alól, amire pontosan most nem emlékszem. Voltam már pár apartmanban, egyikben sem volt kamera a szobában.
2019. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menjetek a Mecsekbe, fix. hogy nem vesznek észre.
2019. dec. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos igen kimaradt az hogy 18 éven alul kiadják e, de ez kiderül ha felhívom.


Nem nagyon szeretném szabadban, jó idő sincs már na meg inkább szobán az igazi.


Köszönöm a válaszokat:)!!

2019. dec. 19. 07:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis piknik közben is lehet. Amúgy nem feltétlen igaz mert pl én sokszor jobban élvezem extrább helyeken mint ágyban.

De amúgy normális helyen nem hiszem hogy be van kamerázva.

2019. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze jobb ha extrább a helyzet és a hely is, de nincs valami jó idő, na meg elsőnek vele nem is ugy szeretném ezért gondolkodtam ezen:)
2019. dec. 19. 18:36
 8/9 A kérdező kommentje:

Amugy mennyire kell itt pontos időt mondani? Ha napot mondok az elég vagy kell metől meddig?


Hogy zajlik elején elkeri a penzt és kapunk egy kulcsot?

2019. dec. 21. 15:25
 9/9 anonim válasza:

Ha egész napra veszed ki a szobát, akkor csak napot mondj. Ha nem, nyilván körülbelüli időpontot kérni fognak. Nem tudom hol találsz egyébként olyan helyet, ahol csak pár órára kiadnak szobát, de ez a helytől is függ, majd ők mondják, hogy mi kell nap vagy óra.

Illetve a fizetés is helytől függ szerintem, de ahol eddig én jártam helyeken, utólag kellett fizetni. (És igen, kaptok egy kulcsot, ahhoz tartozik egy szobaszám is, és akkor tiétek a szoba, amíg akarjátok/megbeszéltétek.)

2019. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!