Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi a fontos hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi a fontos hogy meglegyen egy lányban?

Figyelt kérdés

Igen tudom mindenkinek más, viszont engem érdekelne.:)

Jöhet belső, külső, stílus..stb



2017. febr. 27. 22:43
1 2 3
 1/25 ZZotyaa ***** válasza:
88%

Kicsit alacsonyabb mint en, hosszu egyenes barna haj, kek vagy zold szem. Ne legyen nagyon beszedes marmint nyugodtan beszeljes sott, de a felesleges reszletektol kimeljen, legyen normali mar mint tudja, hol mit illik, mit nem.

Sry telefon

16/F :D

2017. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

A lánynak legyen hosszú barna haja. Ez alap követelmény hogy hosszú haj meglegyen. A színe az annyira nem fontos, bár mégis jobban húzok a sötétebb felé. Kicsit göndör vagy kócos, de ne nagyon. Alacsonyabb legyen nálam (176cm vagyok), kicsit félénk visszahúzódó, szégyenlős legyen mert az aranyos :D

De legyen jó fej, lehessen vele hülyülni, karomkodni stb.

De a lánynak az arca ami megfog a legjobban, szóval az az első amit megnézek. Bár mondjuk az egész leírásom értelmét veszti ha nagyon de nagyon megfog belsőleg.

Ja még annyi, hogy ne legyen túl vékony, inkább kicsit combosabb :D nem baj ha van egy kicsike feleslege, legfeljebb együtt leedzük.

17/F

2017. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Koszonom Fiuk!😘

Most megnyugtattatok, mert azt hittem hogy a mostani fiuk a szokeket jobban szeretik😞

Nekem is barna hosszu hajam van, csak sajnos (vagy nem sajnos) barna szemem is. 168 cm vagyok es sokat sportolok:)

2017. febr. 27. 23:46
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Gyomor, tüdő, vese, szív, máj... Petefészek, khmkhm...


Amúgy komolyra fordítva a szót, nekem teljesen mindegy, hogy milyen a lány, csak legyen kedves és félénk, mert az úgy nagyon cuki! :)

18/F

2017. febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány legyen illatos

Mosolygós, vidám

Tökmindegy milyen a szem vagy a haja színe, ha az arca szép-nekem legalábbis-

Legyen jó kisugárzása, ne legyen könnyen kapható rib***, lehessen vele jókat beszéletni és hülyéskedni :) legyen bújós, szerintem az cuki:D

16/f

2017. febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó vagyok, kieg.nek annyit, hogy legyen nálam alacsonyabb úgy 10cm el(180vagyok)

:D

2017. febr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!:))

Nalatok mennyit szamit ha egy lany sportol?:)

2017. febr. 28. 00:40
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az jobban bejön, ha tud valamilyen hangszeren játszani, mert az ilyen manapság elég ritka. Mondjuk a sport is...
2017. febr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
Nekem szamit. Legalabb egyutt edzenenk es motivalnank egymast. Bar a szex az igazi edzes 😊 19f
2017. febr. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

#9 Kocsog :DDD


Egyébként hogy hogy jobban bejön mindenkinek a félénk, visszahúzódó típusú lányok? Mondjuk nekem azok jönnek be, mert úgy tényleg aranyosabb meg minden, csak akkor sem értem.

Mondjuk a nagyszájú lányoktól félek hogy belém kötnek:D

2017. febr. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!