Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
nagyon aranyos kedves fiú. különösen tetszik benne hogy ugyanúgy viselkedik velem mint a többi barátjával de megis...sokkal figyelmesebb, figyel rám higy nehogy bajom legyen...megvéd ha mások beszolnak nekem

2020. jan. 2. 21:54
 1/4 anonim válasza:
Attol fugg, lehet csak ugy erzi te jobb baratja vagy mint a tobbiek vagy csak lany vagy es egy illedelmes fiu megved egy lanyt. De persze lehet hogy bejossz neki es fel elmondani vagy bokolni es ezzel probalja kifeljezni mit erez.De legyel neki mindig halas barmi miatt is teszi ezt.(bocsi a helyesirasi hibakert)
2020. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez azért függ attól hogy hány égés vagy és hány éves a fiú.
2020. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem biztos. Várj, amíg lép, vagy lépj te, mondjuk hívd el valahová. A reakciója mindent el fogja árulni.
2020. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én 15 vagyok ő meg 16...amúgy mindig eljön velem ahova hívom...Még a múltkor vett nekem egy kis csokit...biztosan tudom h ő nem gondol úgy rám...de nagyon máshogy viselkedik...kicsit összezavaró
2020. jan. 3. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!