Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Nálatok számít a külső?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszok! Nálatok számít a külső?

Figyelt kérdés
16/f

2019. júl. 28. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hogy őszinte legyek, valamennyire számít, de nem annyira, inkább a személyiség jobban. De persze legyen igényes az illető, ez alap.
2019. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Mindenkinel mas mertekben szamit van akinel nagyon de olyan is akinek egyeltalan nem tehat valtozo es errol nem tehetnek ez pszihesen alakult ki az altal amit a kornyezetuktol kaptak.

Pl amilyen lanyokat lat az agy azoknak az atlagat tekinti atlagosnak

Es aki egesznap az instat vagy a tvt nezi ahol csak a szebb noket nyomatjak azoknak nyilvan erted gondolom

Ami engem illet nekem szamit a kulso nyilvan a belső is. Nalam ugy van ahogy a mondas: kulso megfog belso megtart.

18f

2019. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Mindenkinek számít valamennyire, hisz az az első, amivel találkozunk. Ez alapján vonjuk le az előítéleteinket, amik bár nem mindig jók, vannak.

De igen, egyetértek az elsővel, legyen ápolt, utána már csak ízlés kérdése, hogy bejön-e valakinek.

17/l

2019. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Egy kicsit, de sokkal fontosabb a személyiség... És olyan srácot keresek aki hasonlóan gondolkozik erről, de nem találtam eddig sajnos :(
2019. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tudod, hogy mindenkinek számít a kinézet, és ezzel egészen addig nincs is semmi baj, ameddig nem bunkó módon utasítod vissza azt, aki érdeklődik irántad. A személyiség nekem is nagyon fontos, viszont álszent lennék, ha azt mondanám, hogy összejönnék egy olyan sráccal, aki abszolút nem vonz testileg, de mondjuk a belső tulajdonságai rendben vannak. Ha a külseje számomra nagyon taszító, akkor hiába megnyerő a viselkedése, mert nem működne köztünk a kémia. Tudom, hogy úgy tűnik, mintha a kinézet fontosabb lenne számomra, pedig nem. Mindkettő ki tudja ütni a másikat, és ez szerintem normális.
2019. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Mennyi álszent ember.

Szerencsétlen most jól el is hiszi hogy nem számít a külseje.

Kedves kérdező ki kell hogy ábrándítsalak nagyon számít a külső, fiatalok körében hatványozottan.

Ha nem nézel ki elég jól sokkal kevesebb az esélyed.;) Ha nem hiszel nekem majd megtapasztalod

2019. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Persze. Tudod, van az a mondás, hogy a külső megfog, a belső megtart.

Olyan emberrel, akihez nem vonzódom fizikailag, nem tudnék párkapcsolatot létesíteni. De olyannal sem, akihez vonzódom, viszont a személyisége taszít. A kettőnek együtt kell meglennie. Mondjuk talán a külsőt hamarabb engedném el, illetve több, számomra negatív dolgot tolerálnék, mint a személyiséggel kapcsolatban.


19/L

2019. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki álszent, aki azt mondja, egyáltalán nem számít a külső. Számít. Nem az a fontos, hogy modell arca legyen, hanem vonzónak találd, arra vágyj, hogy megérinthesd.
2019. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!