Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy kilábaljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy kilábaljak ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Igazából szomoru vagyok amikor egyedül vagyok, nemtudom miert. Most így a szerelemre tudok gondolni így hirtelenjében mert mostanában akkor síron el magamat ha belegondolok hogy soha nem lesz senki aki hagyná hogy szerethessem, és akit én is szeretnék szeretni. Történt pár dolog amitől tokre osszetortem ugyh most már reményeket sem fuzok ahhoz h hogy valaha is osszejonne e, tekintve h eddig nonstop viszonzatlan maradt, már évek óta.

Srácok tetszenek akikkel szívesen álmodoznek de szak az lenne h beléjük szeretek és nem is az igazi enjukbe, csak felruhazom őket tulajdonságokkal.

Mit kéne tennem h ne gondolják erre az egesz dologra, vagy hogy megoldodjon és ne kelljen több éjszaka sirnom?



2020. jan. 7. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ők nem voltak az igaziak, de ha nem próbálod meg ez soha nem derül ki és lehet, hogy elszalasztod. Erre gondolj. Egyszer jön majd az igazi és nem úgy, hogy "tetszel, járjunk", hanem váratlanul felbukkan és idővel kialakul. Addig is ne sírj, mert ezzel csak magadnak okozol rosszat.
2020. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó:)) és bocsi a sok elírásért
2020. jan. 7. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Bo Love story on mcompleted missing :D


Amíg magadat emészted és sírsz addig nem fogsz tudni nyitni senki felé, hiszen el vagy , hoyg bebeszélted magadnak, hogy milyen rossz neked és sajnáltatod magada lelkeddel. Ki kell állni a próbákat, fel kell állni a padloról és ere nem az a megoldás, hogy bőgsz, mint a masina, hanem pont az ellentétje, az, hogy mosolyogsz, nyitsz mások felé.. majd jön valaki az életedben, de csak akkor ha te is akarod, ha pedig akarod, akkor ki kell szállni za önsajnálatból, keressél hobbit és tereld el afiygelmedet a sírásrol...pl csajos napokkal bulikkal sportal stb ez lesz majd az igazi Bo love story ;)

2020. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak amikor egyedül vagyok alt este törnek elő ezek a dolgok. Sok hobbim van, barátnőim is vannak, sőt még fiuval is mentem korizni de off volt a kémia reszemrol:/ szóval amugy nyitott vagyok csak amikor egyedül vagyok törnek rám ezek a gondolatok és alig bírom magamat leallitani velük. De köszönöm szépen egy csajos nap már remferne, csak így is 4-7kor érek általában, ami nembaj addig sem szomorkodok.
2020. jan. 7. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretethiányod van. Az egyedüllétet nehezen viseled el. A lelki problémáid okát pszichológussal beszéld meg! Szüleiddel milyen kapcsolatod van?
2020. jan. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!