Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy ez a játék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy ez a játék?

Figyelt kérdés

Mi egyszer már összejöttünk. A legigazabb és legemberibb dolog volt köztünk amit valaha tapasztaltam.


De sajnos a tűz elaludt és szakítottunk. (ő hozta fel, hogy lehet kéne)

Azóta kb 3 hónap telt el és barátok vagyunk.


Rengeteget vagyunk együtt, mert egy suliba is járunk, egy baráti társaságunk is van és közel is lakunk egymáshoz.


És néha úgy érzem közeledik, mintha adna jeleket, sőt ad is, mintha ő is akarná hogy újra együtt legyünk.

És már mások is megemlitették ezt, hogy ez látszik rajta. És tényleg a cselkedeteiben is, a testbeszedében is, tényleg, csak látszik rajta.

De aztán néha meg "ellök".


Érzelmileg ez a játék kikészít, mert olyan nyilvánvaló hogy vannak benne érzelmek, de közben néha meg mintha el akarná nyomni.


Egyrészt miért történik jelenleg ez köztünk?

Másrészt hogy lehet ennek a játéknak vége, úgy hogy jól alakuljon?

(17 évesek vagyunk)



2020. jan. 11. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek vagytok még és nem tudjátok eldönteni, hogy most akarjátok e egymást vagy sem!
2020. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezt legfeljebb úgy tudod elintézni hogy megbeszeled vele. Mi nem ismerünk titeket, nem látjuk hogy mi történik, ellenben veled. Szerintem talalkozzatok kettesben és beszeljetek meg. Sok sikert!
2020. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Háttér információnak annyit még hogy a szakítás után megbeszéltük hogy tartunk egy 1-1,5 hónapos szünetet, mielőtt megpróbálunk csak barátok lenni, szerencsére akkor jött a téli szünet is, szóval tényleg sikerült az a "szünet"


Utána szilveszterkor egy házibuliban találkoztunk először, iszonyat jól elvoltunk, annyit nevettünk és annyit beszéltünk, mint nagyon rég.

De nyilván mások is voltak ott, így más fiúkkal is beszéltem, nevettem (egyáltalán nem flörtöltem) és ő féltékeny lett, látszódott a cselekedetein.


Midnegy is, utána jött a suli, megint minden nap láttuk egymást, együtt megyünk suliba, suliban néha szünetekben együtt vagyunk, haza is néha együtt jövünk ha egyszerre vannak vége az óráinknak, és még mindig olyan jókat beszélünk és nevetünk


Az a házibuli óta megy ez a játék, de minden nap. A testbeszede, a cselekedetei egyértelműen oylan jeleket adnak, hogy érez valamit/akarna valamit, aztán egyszer meg ellök.


Viszont az a baj, hogy ő oylan ember aki az agya után akarna menni, nem a szíve után, én picit úgy érzem mitha örlődne belül ezen

2020. jan. 12. 00:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Első lépésként, döntsd el, te mit akarsz. Tetszik neked, összejönnél-e vele újra, rendesen stb. Ha igen, mondd ezt meg neki. Ha elutasít vagy bizonytalan, köszönd meg szépen az ő idejét és közöld vele, hogy ő viszont ne pocsékolja a tiedet. Csajszi, nem vesszük fel ugyanazt a használt zoknit, csak ha tényleg megéri. Neked kell irányítani, mert most tetszik neki, hogy szórakozhat veled.
2020. jan. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!